Британські рятувальники три дні поспіль рятують у морі одну і ту саму туристку

Рятувальникам в британському графстві Корнуолл довелося три рази за чотири дні надати допомогу молодій туристці, яку відрізало від суші припливом. Про це пише портал Travel Mole.

Ці інциденти трапилися на двох різних пляжах Корнуолла. Відпочивальниця, ім’я якої не повідомляють, кожен раз опинялася відрізаною від суші,  стихія захопила її зненацька.

Дівчина на щастя не постраждала  в жодному з інцидентів.

Після того як співробітники Королівського товариства порятунку на воді, у них увірвався терпець, тож вони прочитали їй тривалу лекцію про правила безпеки на воді.

Графство Корнуолл знаходиться на південному заході Англії. Омивається протокою Ла-Манш і Кельтським морем. Його столиця - місто Труро. Регіон є популярним місцем відпочинку у британців завдяки м'якому клімату і мальовничим пейзажів.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень