Бруківку, арку входу і фонтани хочуть зробити у парку імені Шевченка Рівного

Цього року

Тож про ці плани начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко розповів на засіданні бюджетної комісії міськради:

Арка входу – аварійна: йде відхилення від осі на декілька сантиметрів. Вона постійно підмивається дощами, тому що вона на вулиці Чорновола в самому низу, біля дощового колектора.

 

І є пропозиція теж в цьому році щоб була викладка бруківкою центральної алеї парку до підземель, які ми будемо відкривати влітку.

Тарас Максименко пояснив, що ці заходи передбачені у програмі розвитку парку. Окрім цього, у планах - відремонтувати фонтани.

На вівторок, 18 лютого, начальника управління культури попросили підготувати кошторис витрат на це все.

А депутат Олександр Довжаниця звернув увагу на те, що

В Європі відмовляються від бруківки в місцях, де є ухили поверхні. Адже по ній слизько і незручно пересуватися людям з обмеженими можливостями.


Тож він порадив подумати, чи варто у парку бруківку класти.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень