Батьки, які 1 вересня не пускали дітей до школи, тепер ремонтують за власний кошт дорогу

Адже возити будівельні матеріали на будівництво нової школи перевізники розбитою дорогою відмовляються

Депутати побували на будівництві нової школи в Озерцях

Йдеться про село Озерці Володимирецького району на Рівненщині. У ньому батьки 1 вересня не пускали дітей до старої аварійної школи. Врешті, на уроки вони їх відпустили, коли будівництво нового приміщення школи відновили.

Учора на цьому будівництві побували депутати Рівненської облради на чолі з головою ради Миколою Драганчуком. Як розповів депутат Рівненської облради Степан Бузян, на окрузі якого розташовані Озерці, вони переконалися, що будівництво активно ведеться. На ньому працює понад 20 будівельників. І генпідрядник пообіцяв ще додати сюди до 10 працівників. Втім, будівництво може загальмувати розбита дорога у селі. Оскільки перевізники відмовляються возити нею будівельні матеріали. Тож озерчани вирішили за власний кошт замостити ями.

Детальніше розповідає Степан Бузян:

Перевізники  не хочуть їхати, бо раз поїхали, поламалися, і більше не хочуть.

 

Щоб вирівняти дорогу, люди зібралися озерецькі. Замовили «КамАЗи» щебеню і вони посипали цю дорогу. В ями повисипали щебінь. Але зараз чекаємо грейдера з Володимирця з дорожньої служби, щоб розрівняв цю дорогу, щоб було краще перевізникам довозити будматеріали.

За словами Степана Бузяна, в райдержадміністрації йому сказали, що для направлення грейдера не достатньо його усного депутатського звернення. Для цього потрібно звертатися письмово.

Окрім того, щоб вплинути на генпідрядника і змусити вчасно поставляти на будівництво будівельні матеріали, депутати звернулися до директора департаменту з питань будівництва та архітектури Ярослава Мазярчука. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень