Батьки, які 1 вересня не пускали дітей до школи, тепер ремонтують за власний кошт дорогу

Адже возити будівельні матеріали на будівництво нової школи перевізники розбитою дорогою відмовляються

Депутати побували на будівництві нової школи в Озерцях

Йдеться про село Озерці Володимирецького району на Рівненщині. У ньому батьки 1 вересня не пускали дітей до старої аварійної школи. Врешті, на уроки вони їх відпустили, коли будівництво нового приміщення школи відновили.

Учора на цьому будівництві побували депутати Рівненської облради на чолі з головою ради Миколою Драганчуком. Як розповів депутат Рівненської облради Степан Бузян, на окрузі якого розташовані Озерці, вони переконалися, що будівництво активно ведеться. На ньому працює понад 20 будівельників. І генпідрядник пообіцяв ще додати сюди до 10 працівників. Втім, будівництво може загальмувати розбита дорога у селі. Оскільки перевізники відмовляються возити нею будівельні матеріали. Тож озерчани вирішили за власний кошт замостити ями.

Детальніше розповідає Степан Бузян:

Перевізники  не хочуть їхати, бо раз поїхали, поламалися, і більше не хочуть.

 

Щоб вирівняти дорогу, люди зібралися озерецькі. Замовили «КамАЗи» щебеню і вони посипали цю дорогу. В ями повисипали щебінь. Але зараз чекаємо грейдера з Володимирця з дорожньої служби, щоб розрівняв цю дорогу, щоб було краще перевізникам довозити будматеріали.

За словами Степана Бузяна, в райдержадміністрації йому сказали, що для направлення грейдера не достатньо його усного депутатського звернення. Для цього потрібно звертатися письмово.

Окрім того, щоб вплинути на генпідрядника і змусити вчасно поставляти на будівництво будівельні матеріали, депутати звернулися до директора департаменту з питань будівництва та архітектури Ярослава Мазярчука. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень