А як же «рускій мір»? «Міністерка «ЛНР» купила квартиру під Києвом і відправила дочку на навчання в Європу (ФОТО)

Відповідна інформація з’явилася у росЗМІ

Так звана «міністерка охорони здоров'я ЛНР» Наталія Пащенко купила квартиру в одній з новобудов в Ірпені під Києвом, а також відправила свою дочку Софію Буку на навчання до Університету Гренобль-Альпи у Франції.

Про це повідомляє РБК.

Як розповів журналіст Денис Казанський на своєму YouTube-каналі, відповідна інформація з’явилася у росЗМІ, після чого швидко розійшлася мережею, викликавши бурхливу реакцію.

- У коментарях пишуть, що треба заявити в СБУ, щоб у неї відібрали візу, відібрали закордонний паспорт, щоб вона нікуди не могла виїжджати і сиділа у своєму Луганську.

 

Можу відразу сказати, що я – категорично проти цього.

 

Проти, щоб, по-перше, переслідувати дітей за діяння, які зробили їхні батьки. По-друге - якщо людина вирвалася з цієї шизофренічної резервації та має можливість виїхати до України або Євросоюзу - це тільки плюс.

 

Я сподіваюся, що ця дівчина тепер подивиться, чим відрізняється життя в нормальних цивілізованих європейських країнах від життя в тому ла*ні, в яке Донбас засунула Росія, зрозуміє різницю між життям в Європі та "русским миром", зробить свої висновки.

 

Я думаю, що на постійне місце проживання в Луганськ ця дівчина навряд чи коли-небудь повернеться... і тут треба тільки побажати їй удачі, - зазначив він.

Так, в пабліках повідомляється, що до осені 2016 року Пащенко проживала в підконтрольному українському уряду Сєвєродонецьку, куди втекла з окупованого Луганська. Вже після повернення в захоплений бойовиками «ЛНР» Луганськ у 2016 році вона придбала двокімнатну квартиру в Ірпені.

Пащенко близько двох років керувала «державною кардіологічною програмою» «ЛНР», і в грудні 2018-го стала «міністром охорони здоров'я».

«Чиновниця» явно не захотіла, щоб її дочка здобувала освіту і залишалася жити в невизнаній «республіці», і дівчина спочатку вступила у столичний вуз - Київський Національний торговельно-економічний університет.

 

Потім Бука переїхала на навчання в Економічний університет у польському Вроцлаві, а після - в Університет Гренобль-Альпи у Франції.

В мережі вже з'явилися фотографії, на яких донька «чиновниці» позує на тлі визначних пам'яток у Франції.

Журналіст наголосив, що такий «скандал» на окупованих територіях Луганської області вчергове проілюстрував фальш і неправдивість російської пропаганди.

- Насправді відео - про суть «русского мира», які насправді гнилі та наскрізь брехливі всі ці люди - професійні «новороссы», переносники «русского мира», російські імперці, «патріоти» і адепти «народних республік», - звернув увагу Казанський.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень