Сергій Притула знову став студентом: відомо, куди вступив шоу-мен (ФОТО)

Навіть у 40 років йому нічого не завадить «повернутися за парту»

Український політик та телеведучий Сергій Притула вирішив знову повернутися до навчання. Він вступив до Українського католицького університету, де вивчатиме публічне управління та адміністрування. Про це він повідомив на своїй сторінці в instagram.

—Претендувати на участь в державному управлінні без відповідної освітньої бази можна, але не треба. Дипломів спеціаліста та магістра фінансів мені не достатньо, – написав шоу-мен.

Телеведучий та багатодітний батько навчатиметься на заочній формі факультету суспільних наук Українського католицького університету, що у Львові. Сергій Притула вивчатиме публічне управління та адміністрування, щоб здобути більше знань для кар'єри політика.

— Освіта – це фундамент усього. А самовдосконалення – це безперервний процес. Минулоріч я вирішив для себе, що моїм пріоритетом на наступних, мінімум, 10 років буде участь у політичному житті країни та долучення до сфери державного управління, – додав Притула

Сергій Притула зазначив, що навіть у 40 років йому не завадить «повернутися за парту» та отримати нові знання й систематизувати ті, які вже є. Ведучий наголосив, що радий новому виклику і досвіду.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень