7 дерев, які категорично не можна садити біля хати. Донька не вийде заміж

Запам'ятайте це

Сад біля дому — це красиво і корисно.

Але виявляється, не всі види рослин можуть бути нашими найближчими сусідами.

1. Дуб

Вважається, що садити на ділянці дуб – дуже погана прикмета, яка передвіщає смерть глави сім’ї. До того ж, аура цього дерева сприймає тільки здорових та сильних фізично людей. 

2. Береза

Береза – дуже потужний захисний засіб. Але рости вона повинна за огорожею будинку, біля хвіртки. А поруч з березою можна поставити лавочку. Тоді вона не пропустить зло в будинок. На питання про те, чи можна садити березу біля будинку, прикмети відповідають тим, що в її кронах живуть духи, і далеко не завжди вони добрі до людей.

3. Волоський горіх

Волоський горіх можна посадити на ділянці, але далеко від будинку та господарських будівель. Справа не тільки в прикметах, але і в його розгалуженій кореневій системі, яка може пошкодити фундамент.

4. Верба

Існує повір’я, хто посадить вербу, помре в той же рік. Тим більше не можна садити вербу з нагоди народження дитини. Не слід випробовувати долю, краще вибрати для ділянки інші дерева.

5. Тополя

Тополю садять трохи далі від будинку. Вона чудово позбавляє від негативної енергії. Але перебуваючи дуже близько до житла, її потужна коренева система здатна нашкодити будівлі, а якщо через буревій впаде величезний стовбур – це стане справжнім лихом.

6. Сосна

Сосна може відібрати у вас урожай та погубити всі рослини поруч. Але тут справа не стільки в магії, скільки в тому, що сосна має свої особливості, і розміщувати її потрібно з розумом. Крона затінює ділянку, а хвоя не дає корисного перегною. Кожен, хто бував в сосновому лісі, знає, що ґрунт там піщаний. Енергетика ж у цього дерева досить позитивна.

7. Туя

А як щодо декоративної туї у дворі? Прикмети говорять, що дівчата, які живуть в будинку, не вийдуть заміж, якщо на ділянці росте туя. У багатьох культурах це дерево скорботи та печалі, тую часто садять на кладовищах. З іншого боку, заведено вважати, що запах туї відганяє злих духів.

Підсумовуючи, можна сказати: більшість рослин має позитивну енергетику, за рідкісними винятками. Але якщо певне дерево викликає у вас негативні асоціації, садити його звичайно ж не варто.

Джерело: ekoinvest.pp.ua

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень