У Рівненському районі пізнаватимуть філософію скаутського руху

Учасники приїдуть з Волині, Рівненщини та Житомирщини

На Рівненщині пройде регіональний форум українських патріотичних справ «Ми - українці». Про це повідомила заступник голови Рівненської ОДА Світлана-Богатирчук Кривко під час наради з представниками Центру Національного Відродження, молодіжних організацій, Волинської та Житомирської ОДА.

Захід проходитиме 28-29 квітня на базі дитячого санаторно-оздоровчого комплексу  «Електронік Рівне» та збере близько 150 представників органів влади, освіти, молоді та громадськості з Волині, Житомирщини та Рівненщини.

У перший день ми запланували проведення зустрічей для обміну досвідом між учасниками Форуму. Модераторами, зокрема, виступлять представники Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, Українського інституту національної пам’яті, Центру Національного Відродження та Інституту проблем виховання.

Для учасників заходу розкажуть про організацію та розвиток гри «Джура», проблеми і напрямки розвитку військово-патріотичного виховання, створення молодіжних центрів. Крім того,  проведуть майстер-клас по організації таборування та вишколу. Також запланована зустріч з учасниками АТО.

Наступного дня форумчани побувають в Пластовій оселі, що в Рівненському районі. Для них представлять філософію скаутського руху. Потому відбудеться презентація найкращих проектів Волинської, Житомирської і Рівненської  областей з національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

За словами керівника Центру Національного Відродження Тараса Рондзістого, проведення такого заходу дасть змогу показати для інших областей позитивний досвід діяльності пластових об’єднань в Рівненській області, що буде надзвичайно цікавим для молоді.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Теги: пластуни
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень