У Рівненському районі пізнаватимуть філософію скаутського руху

Учасники приїдуть з Волині, Рівненщини та Житомирщини

На Рівненщині пройде регіональний форум українських патріотичних справ «Ми - українці». Про це повідомила заступник голови Рівненської ОДА Світлана-Богатирчук Кривко під час наради з представниками Центру Національного Відродження, молодіжних організацій, Волинської та Житомирської ОДА.

Захід проходитиме 28-29 квітня на базі дитячого санаторно-оздоровчого комплексу  «Електронік Рівне» та збере близько 150 представників органів влади, освіти, молоді та громадськості з Волині, Житомирщини та Рівненщини.

У перший день ми запланували проведення зустрічей для обміну досвідом між учасниками Форуму. Модераторами, зокрема, виступлять представники Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, Українського інституту національної пам’яті, Центру Національного Відродження та Інституту проблем виховання.

Для учасників заходу розкажуть про організацію та розвиток гри «Джура», проблеми і напрямки розвитку військово-патріотичного виховання, створення молодіжних центрів. Крім того,  проведуть майстер-клас по організації таборування та вишколу. Також запланована зустріч з учасниками АТО.

Наступного дня форумчани побувають в Пластовій оселі, що в Рівненському районі. Для них представлять філософію скаутського руху. Потому відбудеться презентація найкращих проектів Волинської, Житомирської і Рівненської  областей з національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

За словами керівника Центру Національного Відродження Тараса Рондзістого, проведення такого заходу дасть змогу показати для інших областей позитивний досвід діяльності пластових об’єднань в Рівненській області, що буде надзвичайно цікавим для молоді.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: пластуни
Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень