12 років очікування: на завершення ремонту дороги депутати Рівнеради передбачили гроші

Хочуть, щоб там їздив тролейбус

Під час сесії Рівнеради у четвер депутати передбачили 2,5 мільйони гривень для завершення ремонту вулиці Волинської Дивізії.

Перший шар дороги тут поклали ще у 2006 році. Якщо ще рік вона простоїть без ремонту, то першого шару не залишиться, пояснював під час бюджетної комісії начальник міського управління бюджету і фінансів Віктор Шульга. Крім того, на цій вулиці потрібно облаштувати зупинки громадського транспорту.

Тож ці 2,5 мільйони, у тому числі, використають для облаштування тут зупинки, щоб тут їздив тролейбус. Це кошти від перевиконання бюджету, що станом на 1 квітня становило 29,8 мільйонів гривень.

Загалом на ремонт цієї дороги необхідно 13 мільйонів, їх додаватимуть поступово, сказав міський голова. 

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень