Під час зйомок кліпу Злати Огнєвіч одна з героїнь народила прямо на майданчику

І одразу вийшла в кадр!

Злата Огнєвіч представила новорічний кліп на композицію «Обіцяй мені». Спочатку пісня була про те, як складно іноді знайти щось в маленькій жіночій сумочці. Однак коли за роботу взявся режисер Герман Нєнов, концепція змінилася. Заради цього навіть довелося переписати слова пісні.

Сам Герман Нєнов каже таке:

В цій роботі ми поєднали непоєднуване – зняли епатажних і яскравих тусовщиків разом з дітками з Babyphotostars. Вийшла добра різдвяна комедія з легким сарказмом!

Цікаво, що одна з героїнь кліпу, кішка породи мейнкун, народила прямо на знімальному майданчику. І про це режисер згадує зі сміхом:

Поки ми переїжджали з першої локації на другу, у кішки почалися перейми. Вона народила і на другий локації як ні в чому не бувало вирушила в кадр! Ось це професіоналізм!

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень