«Я не проти геїв і лесбіянок. Але готовий пересісти на Ланос». Що розповів власник BMW про ставлення до ЛГБТ

Після шквалу хейтерів

Про Андрія Ліснічука з Костополя на Рівненщині в один день повідомили чи не усі українські ЗМІ, - після того, як він написав на Facebook, що продає свій автомобіль BMW 740i, бо не згоден з політикою автовиробника, який на місяць розмалював свій фірмовий значок для соцмереж у райдужні кольори на підтримку ЛГБТ-спільнот.

Андрій з Костополя продає круте BMW через підтримку концерном ЛГБТ

Костопільчанин розповів Радіо Трек про свою любов до продукту компанії BMW, своє ставлення до людей різної сексуальної орієнтації та захисників толерантності.

Нехай живуть, як хочуть. Часи інквізиції минули

Я щороку, коли їду до Західної Європи, заїжджаю на завод BMW в Мюнхені, відвідую музей, дивлюся усі новинки їхнього автопрому. Придбав купу речей з логотипом – кепки, кросівки, брелоки, одяг, кружки. Навіть друзі на день народження замовляли мені торт у вигляді фірмового значка BMW, - розповів Андрій Ліснічук. – Я знав, що на заводах компанії працюють люди нетрадиційної орієнтації. Та нехай собі живуть, як хочуть! Зараз не часи інквізиції, щоб переслідувати їх. Я багато разів бачив людей нетрадиційної орієнтації, і не тицяв у них пальцем, не плював і не закликав покаятися. Я не проти геїв і лесбіянок - я проти пропаганди їхнього способу життя, проти нав’язування його суспільству як норми і проти гей-прайдів та гей-маршів. Вважаю, що це привертає зайву увагу і це важко хоч якось пояснити дітям, якщо вони побачать. У 2018 році їздив з друзями у Київ, коли там проходив гей-парад. Добре пам’ятаю, як нас там побили.

Фанат BMW готовий пересісти на «Ланос»

Насправді я збирався продати свій автомобіль і купити інший BMW, вищого класу. Мій був нашим сімейним авто. Він не новий, але в чудовому стані. Але коли автовиробник висловився на підтримку ідеології, яка мені відразлива, вирішив поміняти марку. Насправді я люблю продукт марки BMW і вважаю його якісним, але оберу іншу марку, яка не виразила такий рівень підтримки ЛГБТ-спільнот. Нехай та їхніх заводах працюють геї та лесбіянки, але без пропаганди цієї ідеї. Готовий пересісти й на «Ланос», я не чіпляюся за матеріальні вигоди. Та палити своє авто, як дехто мені радив, не буду.

Я вважаю себе фанатом цієї марки, і якщо вона змінить політику й не пропагуватиме того, про що я вже сказав, можливо, знову куплю BMW. Я є християнином і маю принципову позицію. Колись мій дід відсидів 7 років за віру, його називали «штундою». Радили на суді сказати, що не вірує, на словах зректися і вірити собі, як завгодно. Він цього не зробив і потрапив за ґрати, де міг померти від голоду. От і мені, певне, було б вигідніше стати на сторону того, з чим насправді не погоджуюся. Але я не буду так робити.

Про толерантність і її захисників

Я не вважаю, що від ЛГБТ-спільнот існує загроза. Натомість не можу сприйняти тих, хто пропагує їхній спосіб життя і вважає себе захисником толерантності. Це вони мені радили спалити машину, відрубати собі руки тощо. Якщо вони за толерантність, то де їхня толерантність?! Я вважаю, що такі «захисники» й породжують негатив.

Свій автомобіль Андрій Ліснічук у цій історії не продав.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень