«Просто встали, пішли і забули»: Як кинули дитину в елітному пологовому будинку Києва

«Вроде ребенка и нет» (с)

У приватному пологовому будинку Києва, послугами якого користуються українські зірки, вперше за чотири роки його роботи забезпечені батьки відмовилися від новонародженої дитини і не стали її забирати. Навіть ім’я дівчинці дали співробітники пологового будинку «Лелека», який є широко відомим у столиці.

Про подію повідомив директор «Лелеки» Валерій Зукін. Він опублікував пост у Facebook, в якому розповів, що вперше в його практиці в елітному медичному закладі батьки написали відмову від новонародженої дитини – дівчинки.

За словами лікаря, дівчинка має певні вади здоров’я, але не критичні. Проте батьки не захотіли її лікувати.

Valery Zukin

Родился ребенок с не таким уж критичным пороком развития. Ситуация требует медицинской помощи, но выглядит вполне излечимой и корректируемой. Бывало и похуже.

Сразу скажу – порок до родов практически не диагносцируется и аргумент «как его на УЗИ смотрели» не работает. Увы, УЗИ – не панацея и далеко не все видит. И потом – даже увидели бы этот порок на УЗИ. Что делать?
 

Порок корректируемый. исправляемый, который можно лечить. Вот такая вот обычная житейская ситуация. И совершенно неожиданно родители решают отказаться от ребенка. Как снег на голову. Вот так вот просто – встали, ушли и забыли. Вроде ребенка и нет.


… Мы долго беседовали. Приводили аргументы. Объясняли. Бесполезно.


Теперь ребенок лежит в Лелеке. Один. И на свете у него никого нет кроме Лелеки. И имя для свидетельства о рождении ему дала Лелека.


Зачем я об этом пишу? Наверное, директор частного роддома должен писать более оптимистичные посты. Где-то в глубине души я надеюсь, что родители поменяют свое решение. Все бывает в жизни, но надежда очень маленькая. Пишу, чтобы сказать, что нам не безразлична судьба наших лелечат, всех!


Настоящая ЛЕЛЕКА своих лелечат не бросает, пока они не научатся сами летать.
Пишу, чтобы все люди задумались об ответственности за своих детей. Подобные случаи редки, но с какой-то периодичностью встречаются в практике.

 

А все мы любим сказки, независимо от возраста. И я очень хочу , чтобы все это превратилось в сказку со счастливым концом. Чтобы маленькую девочку вылечили, она нашла своих родителей, которые будут ее любить , не заглядывая в диагноз. И из гадкого утенка она превратилась бы в прекрасного лебедя , вышла замуж и пришла в Лелеку рожать детей. А я дожил бы до этой счастливой минуты….

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень