Працівники «112», Newsone та ZIK створюють канал на базі «Першого незалежного» (ФОТО/ВІДЕО)

Націоналістичний телеканал зі Львова перейде під контроль Медведчука?

Заблоковані канали «пулу Медведчука» ZIK, Newsone і «112-Україна» створюють свій канал на базі львівського Першого незалежного.

Як передає Радіо Трек, про це повідомляє «Детектор Медіа» з посиланням на джерела.

Джерела повідомляють, що новий канал, який планують запускати колишні співробітники ZIK, NewsOne і «112», вже створюється на базі регіонального львівського каналу «Перший незалежний».

Допоки

Запуск планується в квітні 2021 року. Виходячи з даних Єдиного державного реєстру, 24 лютого у каналу змінився власник:

Hим стало ТОВ «МЕДІАХОЛДИНГ НОВИНИ», створене 18 лютого 100 працівниками каналів Медведчука.

Фото з сайту

Джерела «Детектора медіа» надали макети реклами нового каналу за участю співробітників холдингу «Новини», канали якого припинили мовлення через санкції, - ведучих Анастасії Дайнод і Надії Сасс.

Роман Любицький

Роман Любицький, засновник та керівник ТОВ «Тайм медіа», якому належав канал «Перший незалежний», в розмові з "Детектором медіа" не підтвердив і не спростував інформацію про створення нового інформаційного каналу за участю колишніх співробітників медіахолдингу Тараса Козака, проте уточнив, що понад рік шукає покупців для свого каналу. Юрист, ім'я якого Любицький не назвав, шукає нового покупця і діє за дорученням, яке Любицький на нього оформив:

«Я зараз не можу надати коментар — я довгий час не спілкувався з довіреною особою, яка шукає покупця для цього каналу, і мені потрібен час для перевірки інформації», — повідомив Любицький.

Любицький був директором телеканалу ZIK до переходу його у власність Тараса Козака.

Два не пов'язані між собою джерела «Детектора медіа» не тільки підтвердили інформацію про створення нового каналу на основі «Першого незалежного», а й повідомили, що керувати його запуском буде телепродюсер Олексій Семенов, який раніше був продюсером «112 Україна» (2013-2014), NewsOne (2015-2017) та «Прямий» (2017-2019), а потім очолив медіахолдинг «Новини», який створив Тарас Козак.

Олексій Семенов

Олексій Семенов, Єгор Бенкендорф та Артем Марчевський не відповіли на запит «Детектора медіа» на момент публікації матеріалу.

Зазначимо, що донині телеканал вважався виразно антиросійським і навіть «націоналістичним»

Натисніть плей для перегляду

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень