Олексій Губанов з м. Рівне та криза Америки, яку ведуть до Руїни (11 ФОТО)

Ви вже таке бачили? (АК)

[media=183879]

Американці не хочуть залишити Україну саму – у її біді. Вони вирішили влаштувати біду ще й у себе.

Вважається, що в США все почалося через загибель чорношкірого, який промишляв невідомо чим, але, зокрема, зйомками у порнографічних фільмах.

Поліцію ж викликали, бо він не заплатив за товар у магазині, а дав на касі чи то фальшиву купюру, чи сувенірну якусь підробку.

 

Одним словом, усі думають, що поліцейський (разом із товаришами) його задушив коліном, приставленим до карку, але гірка правда полягає в тому, що ось таким чином задушити людину – неможливо.

Можна знерухоміти, змусити лежати спокійно – на те це й больовий прийом, але… Ніякої асфіксії в загиблого чорношкірого чоловіка не було. Це не ми так говоримо.

Це висновок патологоанатомів. Причиною смерті називають проблеми з серцем, дії поліції могли слугувати додатковим фактором, але…

Очевидно, що смерть чорношкірого – це лише привід для всього того, що нині твориться в США. Причина лежить глибше і вона в тому, що Америка, очевидно, доходить кінця. Точніше, значна частина американців прагнуть і хочуть – кінця Америки.

Ні, на словах вони прекрасні та щирі люди, які борються з несправедливістю і хочуть для своєї країни тільки добра, але по факту вони ведуть її – до Руїни.

 

Не факт, що приведуть уже прямо ось цього разу, але… Виглядає це все трагічно.

Пригадується Рівне сім років тому.

2013-ий, весна чи початок літа. Заступником голови Рівненської ОДА є Олексій Губанов, якого всі вважають дуже крутим політтехнологом, і про якого кажуть, що йому – пряма дорога на Київ: у міністерства та відомства центрального рівня, чи в Адміністрацію Президента до Льовочкіна, чи в ВРУ.

Олексій Губанов перебуває в гостьовій залі Радіо Трек, де ми після ефіру обговорюємо поточну – на той час – ситуацію.

В розмові виникає тема ідеології. Мовляв, не може бути політична структура сильною і живою, якщо вона не має ідеології. Ідеології, яка запалює, заводить і є зрозумілою всім.

Аналогічно, - не може жити без власної Ідеї та Ідеології і Держава…

Олексій  Губанов перериває такі міркування з усміхом:

Час ідеологій пройшов, – каже він. – Немає тепер ні правих, ні лівих. Де є в світі зараз ідеологія? Ідеологій у класичному розумінні вже нема, і не буде. Їх час минув. Вони не потрібні. Людей цікавить щось зовсім інше.

Олексій Губанов говорить це і практично всі присутні з ним погоджуються.

До Майдану залишається трохи менше шести місяців.

Ви скажете, що в нас Майдан був не ідеологічним. Що людьми керувало виключно бажання – отримати безвіз і поїхати геть з України на заробітки.

Можливо, хтось думав і так, але більшість у період Майдану реально відчувала надихаючий вогонь Ідеї, яка їх вела.

Що то була за Ідея – обговорювати не варто, важливим є те, що люди, які нині палять будівлі та грабують магазини в усіх великих містах США, теж мають в собі цей вогонь Ідеї.

Грубо кажучи, їх можна назвати «ліваками». Але ліваками такими вже просто – безтямними.

Для яких, скажімо, СРСР був не достатньо лівим, бо там чорношкірих називали «неграми» і не дозволяли одностатевих шлюбів та й взагалі… Не визнавали, що існують не лише чоловіча та жіноча стать, а багато й інших невідомих статей, до яких можуть вільно відносити себе люди, якщо вони того хочуть і так себе якось відчувають.

Довго можна переповідати безумства американських нео-марксистів та нео-троцкістів, але цікаво, що ці американські ліваки, наприклад, дуже люблять Китай.

Люблять настільки, що буквально закликають «Китай, допоможи нам!»

Американці вклякли перед прапором Китаю. Ліворуч дівчина тримає картонку з написом: "Китай, допоможи нам"

Цих лівих там називають «Антифа». Подібна організація є й в Україні, але вона не була у нас в фаворі під час Майдану. Майдан робили люди з поглядами гранично протилежними.

Але… до чого тут Олексій Губанов з м. Рівне?

Справа в тому, що є реальна проблема з тезою про «час ідеологій минув». Її дуже люблять ті, хто вірить, що всім правлять гроші. Мовляв, «хто має гроші, той і замовляє музику».

Буквально зараз на Заході всі обговорюють сайт, який обіцяє зібрати протестний рух у будь-якій країні світу.

Очевидно, що за гроші – FULL SERVICE – та без жодних «репутаційних втрат для замовника».

Американські ліві повалили пам'ятник ворогу -- якомусь конфедерату, який жив понад 100 років тому

Але, якими б не були гроші, зажди є проблема людей, яким треба в щось вірити. І, якщо їм немає в що вірити, то вони починають вірити в сурогат.

Скажімо, без ідеї Бога вони стають – віруючими атеїстами, які сповідують «сингулярність та великий вибух».

 

Якщо ж у людей немає нормальної політичної ідеології (правої чи лівої), то у них в голові починають «вальти гуляти». Ці люди тоді починають творити чудо-біду і результати таких дій зазвичай є плачевними – для всіх.

Праворуч -- генеральний прокурор штату Мінессота, столицю якого -- Міннеаполіс -- ми бачимо ліворуч

Відмінність між нами та Америкою в тому, що там, крім «лівацької», є й досить сильна «права» ідеологія. Посутньо, Трамп – це втілення цієї правої, антиглобалістської та антилівацької ідеї.

На ще глибшому рівні Трамп протистоїть ніяким не лівакам, а світовій фінансовій олігархії, яка, власне, і заряджає нині всю цю музику в США.

 

Цим, до речі, Трамп дуже сильно відрізняється від Януковича. У нього та в його прихильників – є Ідея. І це НЕ ідея – набити собі кишені. Крім того, Трамп здатен її ще й артикулювати.

Однак, не факт, що все це йому допоможе у нинішній ситуації.

Антифашисти -- з червоними прапорами, щитами і в шоломах -- готові до боротьби

Справа в тому, що міста в Америці контролюються демократами (ліваками). Натомість електорат Трампа живе у глибинці. То ж цим це все закінчиться – невідомо, але…

Хто б не переміг в США, нам з вами легше не стане. Бо наша проблема залишається незмінною: ми – країна без Ідеї.

Наші партії – не ідеологічні. Ми не знаємо, навіщо нам Україна, тому ми всі готові масово її зрадити.

 

На користь, скажімо, Польщі. Чи Німеччини, чи США.

Білий Дім з вимкненим світлом

Вам здається, що любити Захід та ненавидіти Росію – це ідеологія?... Але це не так. Це сурогат.

Цей сурогат ніколи не пояснить, навіщо світові Україна?

 

У чому її місія? Навіщо, зрештою, вона – нам?

Ви можете спробувати дати свої відповіді. Ми ж іще повернемося до цієї теми іншим разом.

Ситуація нас примусить.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень