«Не чеченці». То що ж сталося в «Сталевій горі» минулої ночі, де «ніхто не постраждав»? (ВІДЕО)

Велика бійка, після якої «заяв немає»

Як відомо, вчора в «Сталевій Горі» проводили так звані «бої без правил». Це поєдинки у загородженій території. Щось подібне до боїв ММА.

Саме під час одного з поєдинків і трапилася бійка, яку зафіксували на відео інші відвідувачі закладу.

Виглядає, що бійка була достатньо масова, але не надто тривала. Вона відбувалася на балконі другого поверху. Дехто намагався залізти туди по опорах.

Пізніше камери також зафіксували й розбірки між батьком потерпілого у тій бійці та представниками охорони закладу і поліцейськими.


Чоловік на цьому відео говорить із виразним «кавказьким» акцентом і вимагає, щоб до нього вийшов хоч хтось із тих, хто бив його сина, звинувачуючи їх у тому, що вони «не мужики» і можуть бити когось лише «толпой».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Rivne 1283 (@rivne_1283)

 

Лунали припущення, що батько на відео – чеченець, але

З власних джерел нам стало відомо, що розбірки в «Сталевій Горі» відбувалися між «нашими» та «азербайджанцями».

Так нам сказав один із місцевих "спортсменів", зауваживши, що

Це все тільки може виглядає страшно. Реально ніхто його там особо не бив.

Бив чи не бив, але, за нашими даними, звернень до поліції саме про цю бійку не надходило. Поки. Можливо, потерпілі ще з’являться, але поки «ніяких заяв нема».

ОНОВЛЕНО

Пресслужба ГУНП офіційно підтвердила відсутність звернень від безпосередніх учасників бійки:

До поліції надійшло три повідомлення щодо подій у розважальному закладі по вулиці Відінській. Однак заяв від потерпілих внаслідок протиправних дій у закладі до поліції ПОКИ не надходило. Проводиться перевірка.

За нашими ж даними, серед потерпілих була дівчина 2004 р.н., яка не брала прямої участі в сутичках, але зазнала удару в корпус. Можливо, в живіт, і до неї викликали когось із батьків.

 
 
 
 
 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень