

«Кінець епохи бідності» – відміняється (АК)
Нагадаємо суть.
Попередня «злочинна влада» через «корумповане НКРЕ» постійно задирала вартість газу та електроенергії для всіх типів підприємств.
У першу чергу для тих, які забезпечують водо та теплопостачання українських домівок.
При цьому, та ж сама влада не дозволяла тим самим підприємствам самочинно підвищувати свої тарифи.
Ситуація ця – з точки зору економічної логіки – була геть нездорова. Рішення було два: або зменшити вартість енергоносіїв, як це пропонували деякі політики, або ж… дозволити комунальним підприємствам – підвищувати тарифи настільки, аби вони не працювали собі в збиток.
Уряд підконтрольний президенту Зеленському, вибрав – другий варіант.
Тарифи будуть – рости.
Ось як про це пише «Українська правда»:
Кабінет міністрів на засіданні 15 листопада прийняв рішення «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови від 26 червня 2019 року №560», якою встановлювався граничний тариф на опалення і гаряче водопостачання.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики та навколишнього середовища.
Скасованою постановою №560 Кабмін Володимира Гройсмана встановив граничний тариф на послугу з постачання теплової енергії для населення на рівні 1,4 тис грн за 1 Гкал за наявності приладів обліку і 35,21 грн за 1 кв. м без приладів обліку.
Також було встановлено граничний тариф на послугу гарячого водопостачання на рівні 83,66 грн за кубометр за умови підключення рушникосушарок і 75,74 грн за кубометр за відсутності рушникосушарок.
"Рішення забезпечує стійке проходження опалювального сезону та усуває загрозу відключення міст від газу через економічно необґрунтовані ставки тарифів", — сказано в повідомленні.
У Міненерго стверджують, що встановлення граничних тарифів на опалення і гарячу воду суперечить вимогам МВФ і ставить під загрозу відключення опалення і гарячого водопостачання.
Крім того, з відповідним проханням до прем'єр-міністра Олексія Гончарука звернулася Асоціація міст України.
За оцінкою уряду, середньозважений тариф по Україні на теплову енергію станом на 1 травня становив 1,8 тис грн за Гкал, а обмеження тарифу відповідно до скасованої постанови призвело б до додаткових витрат місцевих бюджетів за час опалювального сезону 2019/2020 року на суму 7 млрд грн.
Нагадуємо:
Постановою №560 від 26 червня 2019 року Кабінет міністрів ввів граничний рівень цін на 1 Гкал теплоенергії в системі централізованого опалення для міст обласного значення та Києва на рівні 1,4 тис. грн.
Як пояснював прем'єр-міністр Гройсман, обмеження цін на тепло було покликане спонукати місцеву владу вкладати кошти місцевих бюджетів в модернізацію ЖКГ, а також обумовлено зниженням цін на газ.
Радіо Трек: НОВИНИ
Українська вчителька отримала «розрив свідомості» від зарплатні у Німеччині
Що робити зі знайденим на городі курячим яйцем: народні прикмети
В Україні хочуть ввести жорстку заборону в магазинах: що не можна буде купити
Салат «Чоловічий каприз». Інгредієнти прості, але вгадати їх гості не можуть
Які цифри у даті народження означають, що на вас чекає велике щастя в особистому житті?
Дошкільна освіта на Рівненщині здорожчала, тарифи – знизились
Чому, щоб зрозуміти Зеленського, варто почути Ляшка? (АУДІО)
Карпюк про Зеленського: «Насправді, все зараз йде – дуже добре» (ФОТО)
«Зеленський дуже близький до долі Януковича»: у Рівному скликають акцію протесту
Не зіграний Джокер та Стратегія Зеленського (11 ФОТО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415