Андрій з Рівненщини з новими легенями почувається добре. Кошти зібрали за кілька тижнів

Родина хлопця потребувала допомоги на післяопераційний період

Менш ніж за місяць благодійний фонд «Відкриті долоні» на платформі dobro.ua зібрав необхідну суму - 46 132 гривні – на післяопераційну реабілітацію 23-річного мешканця Квасилова, що поблизу Рівного, Андрія Дацюка. Кошти необхідні на препарати, що застосовуються після трансплантації органів, які поки що не задекларовані в Україні.

Пожертви зробили 190 осіб невеликими сумами – від 50 до 2000 гривень.

Радіо Трек також долучився до доброї справи.

Анна Татарин, мама Андрія, повідомила, що він почувається добре. Проходить усі необхідні обстеження, результати яких не викликають у лікарів занепокоєння.

Три місяці після операції з пересадки легень, яку провели 23 грудня 2020 року, пацієнт має перебувати в ізоляції, аби не підхопити хворобу. Однак Андрієві треба дихати свіжим повітрям, тож він виходить на прогулянки увечері і так, аби нікого не зустріти.

До операції хлопець працював маркетологом у компанії Philip Morris і невдовзі мав отримати підвищення, але через хворобу змушений був на деякий час покинути цю роботу. Зараз, каже п.Анна, вдома часу теж не гайнує.

Нагадаємо, Андрієві у 6 місяців діагностували муковісцидоз - спадкове захворювання, яке уражає легені, потові залози та травну систему, спричинюючи хронічні респіраторні та травні проблеми. Хвороба невиліковна, пацієнти повинні усе своє життя приймати ліки, аби підтримувати свою життєдіяльність. Трансплантація легень, які поки що не проводять в Україні, була потрібна саме через муковісцидоз.

На операцію чекали майже рік, донора дочекалися наприкінці грудня. Трансплантацію провели у клініці в Мінську.

Більше читайте тут: Хлопець з Рівненщини одним із перших українців отримав нові легені. Щоб прижилися, потребує підтримки

 

 

 

Світлана Федас Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень