Андерсена оголосили расистом, а його Русалку – «Расистською рибою»: Життя Чорних є Важливим (ЖЧВ)

Білих – ні (АК)

Скульптуру Русалки на вході до гавані Копенгагена – сплюндрували прогресивні ліворадикали, яким усюди ввижається расизм проклятих «гетеросексуальних білих чоловіків».

До їх числа тепер потрапив і казкар Ганс Християн Андерсен.

Скульптуру на честь його Русалки прогресивні активісти Данії обклеїли стикирами, а на її постамент нанесли слова «Расистська риба».

The Guardian зауважує, що 107-річна статуя часто ставала об’єктом різноманітних атак останнім часом.

Наприклад, в січні на цьому символі Копенгагена з’явився був напис «Вільний Гонконг».


Його, як і зараз,  теж нанесли на камінь, на якому сидить бронзова 1,25 метрова русалка.

Відвідувана мільйонам туристів, статуя, була створена скульптором Едвардом Еріксеном як данина знаменитій казці Ганса Крістіана Андерсена про Русалку – міфічну дочку морського короля, в яку закохується принц і яка прагне стати людиною.

Протестуючі «Black Lives Matter» повалили, втопили та сплюндрували вже десятки, якщо не сотні  статуй різноманітним історичним особам по цілому світу.

Зокрема, як пише The Guardian минулого місяця громадські активісти облили червоною фарбою пам’ятник датського місіонера, який відіграв ключову роль в освоєнні Гренландії європейцями. Тепер прогресивні активісти називають його «колонізатором».

Ганс Християн Андерсен до останнього часу не потрапляв у поле зору громадських та ЛГБТ-активістів, але цього разу вони напевне згадали, що скульптор обрав за модель для Русалки свою дружину Еліне, яка, як на біду, була … білою.

Крім того, як зазначається:

«Окреміі вчені заявляють, що виявили ознаки расизму в деяких історіях Ганса Християна Андерсена»

[media=188244]

Якщо вас цікавить як Нацистська Німеччина дійшла до спалювання книжок, то ви бачите на власні очі як саме це відбувалося – тоді.

Так само, як і тепер.

Не виключено, що незабаром нам заборонять читати Андерсена.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень