Через травму Левішин-молодший з м. Рівне – у лікарні. Спідвей не вдався?

А рівненський «конкурент» Левішина показав найкращий результат

Серед трьох рівнян найкращий результат показав одинадцятирічний Захар Лустюк. Він у фіналі Кубка Європи зі спідвею у класі мотоциклів з об'ємом двигуна 125 см кубічних посів шосте місце. Змагання проходили у чеському Пардубіце.

Захар Лустюк представляє рівненський клуб «Marchenko speedway racing». Тренер Ігор Звєрєв.

Макар Левішин, котрий наробив шуму під час фіналу Чемпіонату Світу напередодні (посів четверте місце), у фіналі Кубка Європи виступив менш вдало. У підсумку лише 19 місце.

Як повідомив Сергій Головня,

Макар Левішин потрапив у завал. Змагання для себе гонщик завершив у лікарні.

У нього гематома на нозі та відсторонення від спідвею на тиждень.

Це падіння не дозволило рівнянину пробитися до пів фіналу.

Ще один рівнянин Михайло Тимощук до 10 місця Кубка Світу додав 23 сходинку Кубка Європи.

У торішньому фіналі Кубка Європи, який пройшов у Рівному, Тимощук виступив набагато краще.

При рідних вболівальниках тоді він посів 5 місце.

Макар Левішин та Михайло Тимощук вихованці «Клубу вболівальників рівненського спідвею». Тренери Віктор Гайдим та Сергій Головня.

Попри те, що рівняни з різних клубів, у чеському Пардубіце спортсмени були однією командою.