ON-LINE

«Сімпсони» спародіювали «Гру престолів»

середа, 04 жовтня 2017

За свою багаторічну історію існування мультсеріал «Сімпсони» пародіював сотні зірок і популярних кінофільмів. Оскільки «Гра престолів» є одним з найпомітніших серіалів останнього десятиліття, творці «Сімпсонів» не змогли обійти стороною і його.

Першу серію 29-го сезону мультсеріалу присвятили саме «Грі престолів», назвавши епізод «Серфсони». Творці шоу запросили Ніколая Костер-Вальдау для озвучення брата-близнюка Мардж, що відрізняється від головної героїні тільки наявністю щетини і більш змученим виглядом. В епізоді можна буде побачити безліч відсилань до знаменитого шоу HBO - дракона, обезголовлених людей, воронів з посланнями та ін. Не обійшлося і без знаменитої фрази «Зима близько» - тільки, зрозуміло, слоган змінили на «Сімпсони близько».

Серія, присвячена «Грі престолів», розповість про альтернативний середньовічний світ, де Мардж стала білим блукачем, а Ліса користується магією, щоб отримати протиотруту. Про це дізнається король, який викрадає Лісу Сімпсон, і Гомеру доводиться підняти повстання, щоб врятувати дочку.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • ДОПОМОГА

    УВАГА!!! Маленький рівнянин потребує термінової допомоги! Потрібна допомога...
  • Знайдено ключі від автомобіля

    На вулиці Ювілейна, 13 знайдено  ключі від автомобіля...
  • Знайдено посвідчення на Калинюк

    В районі Ювілейного знайдено  посвідчення дитини на прізвище Калинюк Віта. Тому,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного