ON-LINE

«Сімпсони» спародіювали «Гру престолів»

середа, 04 жовтня 2017

За свою багаторічну історію існування мультсеріал «Сімпсони» пародіював сотні зірок і популярних кінофільмів. Оскільки «Гра престолів» є одним з найпомітніших серіалів останнього десятиліття, творці «Сімпсонів» не змогли обійти стороною і його.

Першу серію 29-го сезону мультсеріалу присвятили саме «Грі престолів», назвавши епізод «Серфсони». Творці шоу запросили Ніколая Костер-Вальдау для озвучення брата-близнюка Мардж, що відрізняється від головної героїні тільки наявністю щетини і більш змученим виглядом. В епізоді можна буде побачити безліч відсилань до знаменитого шоу HBO - дракона, обезголовлених людей, воронів з посланнями та ін. Не обійшлося і без знаменитої фрази «Зима близько» - тільки, зрозуміло, слоган змінили на «Сімпсони близько».

Серія, присвячена «Грі престолів», розповість про альтернативний середньовічний світ, де Мардж стала білим блукачем, а Ліса користується магією, щоб отримати протиотруту. Про це дізнається король, який викрадає Лісу Сімпсон, і Гомеру доводиться підняти повстання, щоб врятувати дочку.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • ДОПОМОГА

    Допомоги потребує маленька 2-річна дівчинка - Анастасія Опанасець, яка зараз знаходиться в...
  • Згубилися хаскі

    Ще 18 березня в районі села Великий Олексин згубилися дві хаскі. Прохання повернути...
  • Знайдено посвідчення на Шевчук

    Знайдено  посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Шевчук...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного