ON-LINE

«Сімпсони» спародіювали «Гру престолів»

середа, 04 жовтня 2017

За свою багаторічну історію існування мультсеріал «Сімпсони» пародіював сотні зірок і популярних кінофільмів. Оскільки «Гра престолів» є одним з найпомітніших серіалів останнього десятиліття, творці «Сімпсонів» не змогли обійти стороною і його.

Першу серію 29-го сезону мультсеріалу присвятили саме «Грі престолів», назвавши епізод «Серфсони». Творці шоу запросили Ніколая Костер-Вальдау для озвучення брата-близнюка Мардж, що відрізняється від головної героїні тільки наявністю щетини і більш змученим виглядом. В епізоді можна буде побачити безліч відсилань до знаменитого шоу HBO - дракона, обезголовлених людей, воронів з посланнями та ін. Не обійшлося і без знаменитої фрази «Зима близько» - тільки, зрозуміло, слоган змінили на «Сімпсони близько».

Серія, присвячена «Грі престолів», розповість про альтернативний середньовічний світ, де Мардж стала білим блукачем, а Ліса користується магією, щоб отримати протиотруту. Про це дізнається король, який викрадає Лісу Сімпсон, і Гомеру доводиться підняти повстання, щоб врятувати дочку.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений автомобільний номерний знак

    Увага! Ще в неділю, близько 14:00 години в районі вулиці Чорновола було загублено...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного