ON-LINE

Напередодні у Рівному стартував перший міжнародний кінофестиваль - «Місто Мрії» (13 ФОТО)

четвер, 25 серпня 2016
1/13
Розпочали, як і годиться, світовим допрем’єрним показом стрічки спільного виробництва Ірану, Чехії та України - «Осінні спогади»

Враховуючи, що фільм у прокат вийде лише 15 вересня, саме рівняни мали змогу переглянути картину першими. В «Осінніх спогадах» розповідається про моменти життя бійця АТО та людські долі, які змінила війна. Головну роль зіграв актор Дмитро Лінартович, відомий українському глядачеві завдяки стрічці «Той, хто пройшов крізь вогонь». Як розповів режисер фільму Алі Фахр Мусаві, історію він хотів розказати не вустами акторів, а їхніми образами. В цьому він і вбачає основну особливість своєї стрічки.

Нагадаємо, «Місто Мрії» триватиме до 28 серпня. Конкурсні роботи показуватимуть від сьогодні у Кінопалаці «Україна». Як повідомили на відкритті фестивалю, усього на участь надійшло понад 260 заявок, з яких професійна комісія відібрала 68 найкращих фільмів з 18 країн світу. Стрічки змагатимуться у восьми номінаціях, які розділені на міжнародну та національну конкурсні програми. Судитиме ці роботи журі у складі режисерів, продюсерів, сценаристів та акторів з Білорусі, Чехії, Ірану та України.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено золоту сережку

    В Кам'яногірську, район масиву Борківський - знайдено золоту сережку. Хто згубив,...
  • Втрачено пакунок з речами

    В неділю ввечері 18-го червня, можливо в таксі, був втрачений маленький пакунок з цінними...
  • Втрачено рюкзак

    Втрачено великий камуфляжний рюкзак зі спортивним інвентарем для боксу (шолом, рукавички)....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного