ON-LINE

Заява рівненського забудовника щодо вибухівки на подвір’ї засновника компанії (ОФІЦІЙНО)

п'ятниця, 26 січня 2018
Йдеться про події в ніч на 22 січня

Прес-служба компанії «FINE CITY DEVELOPMENT» повідомляє, що в ніч з 21 на 22 січня 2018 року невідома особа кинула гранату чи інший вибуховий засіб, схожий на неї, на подвір’я  власника та засновника нашої компанії Олега Каштана.

Це стало ще одним прикрим випадком у низці вибухів гранат, кинутих на подвір’я рівнян, протягом останніх 2-років. До того ж, за цей час зловмисники безкарно підпалили десятки їхніх садиб та майже дві сотні автівок.

Що є причиною цих системних правопорушень і хто є виконавцями? Це питання до правоохоронних органів, яке залишається поки що без чіткої відповіді. Сподіваємось, що слідство, відкрите по останньому випадку, знайде винних.

Коли відсутні  належні правові відповіді, то цим у своїх інтересах користуються окремі безвідповідальні особи, розповсюджуючи у деяких ЗМІ власні провокаційні плітки та бездоказові тенденційні припущення, що мають собі за мету створити атмосферу конфліктів, взаємних підозр та недовіри між бізнесовими структурами Рівного. Якщо саме такою ціною привертається увага певної аудиторії людей з некритичним мисленням до окремих місцевих видань, то тут є питання про рівень професійної етики їхніх журналістів.

Ми офіційно заявляємо, що не отримували ніяких погроз і не підозрюємо жодного з наших конкурентів на будівельному ринку Рівного у їхній причетності до організації вибухів, підпалів або якихось інших подібних протиправних дій. Ми також не помітили  перерозподілу цього ринку одними його учасниками за рахунок інтересів інших.

Навпаки, останнім часом ми вбачаємо чітку тенденцію серед більшості забудовників та девелоперів Рівного працювати і конкурувати в межах діючого законодавства України на цивілізованих принципах ділового партнерства та взаємоповаги. Адже всі ми маємо одну спільну мету – зробити наше Рівне дійсно європейським містом.

«FINE CITY DEVELOPMENT»  

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного