ON-LINE

Завтра у Рівному відбудеться свято у ретро-стилі

субота, 15 липня 2017
Гостей збирає вулиця Поштова

Вже четвертий рік поспіль свято на Поштовій повертає його учасників у далекі 1930-ті роки, збирає сотні небайдужих до історії міста. Все, що відбуватиметься на старій вулиці, нагадуватиме про стару містечкову культуру, знайомить із цікавими постатями,  надає імпровізовані сцени для виступів творчих аматорських колективів.

Цьогорічне свято на Поштовій підтримала міська влада і захід увійшов до традиційних рівненських свят, що має особливий формат проведення.

Панянки в капелюшках, виставки старожитностей, милозвучні і майже забуті пісні з минулого, вуличні музиканти, акордеон і гітара, танці під каштаном, українські, польські і єврейські мелодії полікультурного Рівного, запашна кава, німе кіно, фото на пам'ять - це особливість свята на Поштовій.

У неділю на Поштовій розгорнуть виставки, які розкажуть про історію Рівного міжвоєнної доби – «Старі карти Рівного», «Відомі особистості вулиці Поштової», «Старі листівки Рівного», картини рівненських живописців, фотовиставка з історії свята.  

Народні майстри будуть демонструвати  і продавати свої вироби, проводити майстер-класи. На невеличкій вулиці оживуть  імпровізовані старовинні містечкові заклади -  «кнайпа», «барахолка», «Торги волинські», кінотеатр просто неба «Новий Світ», де демонструватиметься «німе» кіно.

Отож, долучайтеся до дуже особливого свята вулиці Поштової, яке відбудеться 16 липня, у неділю. Початок об 11.00 год.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла такса чорного окрасу

    В районі Червоних гір у вівторок 22 травня зникла собака породи такса. Ймовірно пес вирушив у...
  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 74-03 ВХ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
  • Благодійний матч

    У Рівне повертається футбол! 28 травня о 17:00 на поле стадіону Авангард вийдуть збірні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного