ON-LINE

Завтра на Землю може впасти астероїд

середа, 11 жовтня 2017
12 жовтня поряд із Землею пролетить потенційно небезпечний астероїд ТС4

Астрономи стверджують, що ширина астероїда складає близько 40 метрів. Зіткнення небесного тіла із Землею може викликати більші наслідки, ніж падіння метеорита в районі Челябінська у лютому 2013 року.

Астероїд пролетить над Землею на відстані всього близько 43 тисяч кілометрів. Зустріч з таким небесним тілом є потенційно небезпечною для нашої планети, бо в останній раз астероїд пройшов повз Землю в 2012 році на дистанції близько 94 800 км. 

Астероїд 2012 TC4 - небесне тіло розміром від 12 до 40 метрів в поперечнику пройде поблизу Землі 12 жовтня 2017 року і, гіпотетично, може зіткнутися c нашою планетою. Дані про астероїд 2012 TC4 були отримані в 2012 році, коли він востаннє проходив повз нашу планету. Для порівняння астрономи призводять Челябінський метеорит, що впав в лютому 2013 року. Тоді постраждало до 1 500 осіб, а ударною хвилею пошкодило близько 7 000 будівель в місті. Цей небесний гість мав в поперечнику 20 метрів, нова ж загроза може бути в два рази небезпечніше. У той же час вчені стверджують, що хоча загроза зіткнення і реальна, але серйозних причин для паніки немає.

Відстань в 43 тисяч кілометрів - це одна восьма дистанції до Місяця.

 

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
  • Загублено документи на Кравчук

    В районі вулиці 16 Липня було загублено жіночу сумку з речами та документами на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного