Залишив роботу за кордоном і пішов на війну: історія гвардійця з Рівненщини (ФОТО)

За свою службу Олександр отримав медаль «Захиснику Вітчизни» та відзнаку «За оборону України»

Олександр, позивний Жак, до війни жив у селі Колки (Сарненщина), навчався у Здолбунові на помічника машиніста й працював на залізниці. Потім поїхав за кордон.

Але коли почалась повномасштабна війна — повернувся в Україну й вступив до 2-ї Галицької бригади Нацгвардії, де раніше служив строкову.

Я вагався. Але згадав присягу, і вирішив, що мушу щось робити, — пригадує Олександр.

Перший бій Жак прийняв на Донеччині, біля Сокола. Пам’ятає, як під час ближнього бою почув поруч рацію ворога — і відкрив вогонь. Після вибуху гранати отримав контузію, але тоді цього навіть не відчув.

Уже згодом побачив уламки в шоломі.

Олександр пробував себе в різних ролях — оператором дронів, стрільцем-санітаром, зараз служить у мінометній батареї. Після поранення в руку швидко відновився й знову повернувся на фронт.

За свою службу Олександр отримав медаль «Захиснику Вітчизни» та відзнаку «За оборону України».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень