ON-LINE

«Закон ялинці у Рівному – не завада», – нардеп Вознюк

четвер, 12 жовтня 2017
Депутат ВР Юрій Вознюк прокоментував скаргу міського голови Рівного Володимира Хомка

Нагадаємо, Володимир Хомко поскаржився на закон, який, за його словами, не дозволяє владі встановити і прикрасити головну ялинку міста, а також купити нові тролейбуси, сміттєві баки, снігоприбиральну техніку. Бо забороняє з бюджету фінансувати комунальні підприємства, щоб сприяти рівній конкуренції з приватниками.

Нардеп Юрій Вознюк погоджується з міським головою наполовину, але не у питанні встановлення ялинки. Бо, каже, через закон ялинка може вийти дешевшою.

Говорить Юрій Вознюк:

Що стосується основних засобів, які дорого коштують, тут ситуація - спірна, оскільки зараз для того, щоб запустить підприємство приватне з очищення снігу, то це – ціла історія. Тут, можливо, є зерно - те, що не можна купити снігоочисні машини, чи ще якийсь основний засіб.

 

Але якщо ми говоримо про встановлення ялинки у місті, то це – абсурд. Тому що, якщо не можна комунальному підприємству поповнити статутний фонд, то це замовляється на стороні і ялинка буде стояти у кращому вигляді, а то й дешевше, ніж на те виділять гроші на комунальне підприємство.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи на Павлишин

    Знайдено документи на прізвище Павлишин Роман. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено паспорт

    У рівному у піцерії "ПанАма" знайдено паспорт на імя Олег Гладун. Документ можна...
  • Знайдено паспорт

    У Рівному знайдено паспорт громадянина України, виданий на ім'я Сергій Рудюк....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного