ON-LINE

За парканом на Кавказькій точно будуватимуть. Є декларація на початок робіт

середа, 21 червня 2017
Таке виявила комісія щодо вивчення питання законності влаштування паркану на вулиці Кавказькій, 9 у Рівному

Нагадаємо, що у понеділок тут повторно звели паркан. Про це сайт Радіо Трек писав у публікації Паркан на Кавказькій, 9 повністю звели: огорожа понад два метри оббита фанерою 

У ситуації розбиралася комісія з міських депутатів. Що вона виявила - у соцмережі Фейсбук поінформував голова комісії Святослав Стельмащук: 

...є вже декларація на початок проведення будівельних робіт. Бачив її на власні очі!

 

Цікавим фактом виявляється те, що декларація була подана 9 червня, в той же день і зареєстрована, за день до набрання чинності змін до законодавства у сфері містобудування, у яких вже для такого виду робіт потрібен ДОЗВІЛ, а не декларування своїх дій.

 

Така декларація подана як від власника будівлі, який не має жодного документу на земельну ділянку, так і від юридичної особи, яка нині орендує цю земельну ділянку.

Однак, як пояснив Святолсав Стельмащук, відповідно до норм законодавства, право оренди на ділянку вже перейшло до нового власника будівлі, але документа нема, оскільки воно не оформлене в порядку визначеному законом. Для цього необхідно прийняти рішення на сесії міської ради Рівного та підписати відповідний договір оренди. Лише після такої процедури, зауважив голова комісії, новий власник будівлі матиме право користуватися земельною ділянкою.

Святослав Стельмащук підсумував

...ми маємо декларацію про початок робіт, до якої є ряд зауважень у посадових осіб архбудінспекції. А також є порушення вимог земельного законодавства: відсутність правовстановлюючих документів.

 

Тому відповідні звернення про проведення перевірок сьогодні вранці надіслані до управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області та Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

Після отримання відповідей про результати перевірок Святослав Стельмащук пообіцяв скликати комісію та прийняти рішення, які будуть затверджені на сесії міськради.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного