Єдине, чим «Карпати» наблизились до «Вереса» - це кількістю жовтих карток

Переважно за грубу гру

Рівненський "Верес" сьогодні виграв матч УПЛ проти львських "Карпат" з розривним рахунком 6:1.

На початку гри м’яч почали контролювати рівняни, втім, пізніше «Карпати» його перехопили. Та тривало це недовго і переважно гру вів «Верес».

На 34-й хвилині Сергій Борзенко відправив головою м’яч у ворота противника.

Після 4-го голу

Перед цим Артем Федецький з «Карпат» за спробу зриву атаки отримав жовту картку. Загалом протягом гри

«Карпати» отримали аж п’ять попереджень. У "Вереса" - жодної картки.

Матч ФК "Карпати" проти ФК "Львів". Священник кропить водою футболістів перед грою. Сьогодні ж Бог був на боці "Вереса"

Другий гол з пенальті забив Михайло Сергійчук, розвівши м’яч і голкіпера по різних кутах.

На 53 хвилині Кобін справа увірвався в штрафну зону «Карпат», зробив «простріл», а Руслан Степанюк (Верес) у нападі наніс точний удар просто у ворота.

Василь Кобін забиває 5-й гол  з пенальті. Воротар Підківка недотягнувся

Далі гра тривала здебільшого в центрі поля.

72-га хвилина матчу – Михайло Сергійчук низом точно пробив у дальній кут воріт «Карпат».

Між цими голами Карраскаль (Карпати) отримав жовту картку за грубу гру в центрі поля.

П’ятий гол на 76-ій хвилині забив Василь Кобін, влучивши з пенальті. Підківка (Карпати) хоч і вгадав напрямок, але не дотягнувся до м’яча.

Наступний гол «Вереса» не змусив довго на себе чекати. На 83-ій хвилині матчу Геннадій Пасіч після «скинення» партнера точно поцілив у дальній кут воріт.

Єдиний гол «Карпат» забив на 87-ій хвилині матчу Карраскаль, трішки «розбавивши» рахунок.

Втім, на кінцевий результат матчу це, вочевидь, не сильно вплинуло.