ON-LINE

Які маршрутки Рівного – найбрудніші

п'ятниця, 21 квітня 2017
У міському управлінні транспорту і зв’язку обіцяли до Великодня привести до ладу зовнішній вигляд та салони міських маршруток. Чи вдалося це зробити?

Начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк каже, що побачив зміни до кращого. Але ще десь 3-4% маршруток залишаються непофарбованими. Адже перебувають у чергах на фарбування, бо у місці не так багато точок фарбування авто. Та й коштує така послуга недешево – до 1000 доларів. Тому перевізники намагаються фарбувати автобуси там, де на це дають гарантію. Отже вимушені чекати.

Бачить поліпшення Віталій Миронюк і в салонах маршруток. Хоча, визнає, подекуди трапляється обірвана чи то пасажирами, чи то водіями інформація.

А ось найбрудніші автобуси – на чотирьох маршрутах міста, які обслуговує одна фірма - «Сагайдачний». Детальніше розповідає начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк:

№№58, 64, 34 і 53 - це чотири маршрути, де ще є претензії. Вони поправляють ситуацію, але дуже повільно.

 

По-перше, у них більше машин. Тож всі одночасно не можуть привести до порядку. Тому ми їм дали трохи більше можливості.

 

Якби було ким замінить – були б жорсткіші заходи. На жаль, поки що нових перевізників не з’являється. Тому мусимо таку помірковану боротьбу продовжувати і  просити, вимагати.

Віталій Миронюк також поскаржився, що його насторожує те, що коли проводили останній конкурс на здійснення перевезень маршрутками по місту, то на 55 рейсів прийшло лише 40 учасників, до того ж  жоден з них не запропонував для надання послуги нових автобусів. Окрім цього, погіршується ситуація і з водіями. Адже вони звільняються і їдуть на заробітки до Європи, Прибалтики. Особливо це стосується молоді
Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку, йоркширського тер'єра

    В районі пивзаводу, на вулиці Петра Могили (поблизу меблевого магазину) знайдено собаку,...
  • ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ !!!

    Прошу Вас допомогти врятувати життя моєму брату Кулакевичу Івану Івановичу, 27 років, жителю...
  • Знайдено хаскі

    У Рівному, у районі вулиці Дубенської, ввечері у неділю 19 листопада, знайшли собаку породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного