ON-LINE

Які імена сьогодні дають дітлахам у Рівному

п'ятниця, 11 листопада 2016
Батьки здебільшого хочуть бути оригінальними у виборі імені своїй дитині

Рівненські батьки на сьогодні віддають перевагу старовинним іменам для своєї малечі, які зазвичай підшуковують в Інтернеті.

 Хоча, найбільш популярними і досі залишаються Олександр, Максим та Артем для хлопчиків, а серед дівочих імен незмінна мода на Софію, Анастасію та Анну.

За словами начальника Рівненського відділу реєстрації актів цивільного стану Галини Давидюк, мода на імена циклічна.

Молодь повертається сьогодні до якихось таких старовинних імен. Але взагалі на сьогодні Олександр, Максим, Артем – це імена в тренді завжди. Дуже популярні зараз Матвій та Тимофій. Майже кожного дня трапляються такі імена. А дівчатка - то Софія, Анна, Анастасія; це такі імена, якими завжди називають дітей. Володимир трапляється, але дуже рідко. А Сергій - то взагалі у нас тепер рідковживане ім’я, - розповіла Галина Давидюк.

Серед рідковживаних у Рівному імен опинилися раніше популярні Микола та Петро. Дівчаток уже частіше називають Серафімою та Орисею, хлопчикам обирають ім’я Гордій, Яків та Маркіян.

За словами Галини Давидюк, найбільше за останній час її вразило дівоче ім’я Доляна, що означає "улюблениця долі", теж старовинне слов’янське ім’я. До речі, у родині, де народилася Доляна, уже виховують Велеслава.   

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Войтюк

    В районі Боярки загублено документи на прізвище Войтюк Сергій. Прохання повернути...
  • Знайдено ключі

    Знайдено зв’язку ключів. Тому, хто загубив, прохання...
  • ДОПОМОГА

    Врятувати ніжку Вікторії! Віка не хоче залишитися без ноги. Вона мріє ходити з подружками...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного