ON-LINE

Як житиме тисяча солдат поблизу Рівного (ФОТО)

субота, 22 квітня 2017
1/26
На носі військові збори

Незабаром біля Рівного розпочнуться військові збори для солдат запасу. На них зберуть близько тисячі вояків, які вже проходили службу в зоні АТО та мають досвід бойових дій. 

Рівненський загальновійськовий полігон впевнено тримає позиції одного з найкращих навчальних центрів в Збройних Силах України, зазначають військові. На полігоні облаштована та постійно вдосконалюється потужна навчально-матеріальна база, а ділянка для проведення штурмових дій в лісистій місцевості єдина в ЗСУ. 

Крім цього для особового складу та оперативного резерву, який незабаром прибуде на полігон, створені побутові умови, які дають можливість з максимальним комфортом перебувати в польових умовах.

Розгорнуте наметове містечко, палатки укомплектовані пічками, є запас дров. Під час перебування на полігоні особовий склад буде забезпечений триразовим гарячим харчуванням. До речі, журналісти мали змогу перевірити якість приготування їжі та скуштувати страви, які приготували військові кухарі.

Облаштовані душові кабінки та пральня. Також, в разі необхідності, військовослужбовці матимуть змогу отримати невідкладну медичну допомогу.

Підведена стаціонарна та облаштована запасна електромережа, пробурені свердловини для забезпечення водою.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
  • Загублено документи на Кравчук

    В районі вулиці 16 Липня було загублено жіночу сумку з речами та документами на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного