ON-LINE

Уже не 700: як вирішилося питання з парковкою біля стадіону «Авангард» у Рівному

четвер, 08 лютого 2018
Раніше експерти вимагали, щоб тут влаштували парковку на 700 місць
Фото "Цензор. Нет"

Міський голова Рівного Володимир Хомко повідомив, що це питання розглядали у Мінрегіонбуді і погодилися зменшити кількість місць для паркування. Зважили на те, що стадіон розташований у центрі міста, тож велика кількість людей туди доходить пішки або добирається громадським транспортом. Та й практично в жодному іншому місті біля стадіонів нема такої великої кількості місць для паркування. Скажімо, біля «Львів-Арени» значна кількість паркомісць – виправдана, бо вона розташована за містом. А на збільшення їх у Рівному треба відводити додаткову землю. На це піде ще орієнтовно рік і затримає початок реконструкції.

Хоча спочатку навіть влада Рівного задумувалася над тим, щоб біля «Авангарду» будувати паркінг.

Розповідає міський голова Рівного Володимир Хомко:

Побудувати паркінг, який 12 місяців на рік буде стояти порожній, у місті тільки для того, щоб раз в рік там приїхали поставили авто і викласти на нього 20 мільйонів – це абсурд.

 

Тому підтримали нас, експертиза це взяла до уваги і погодили нам 154 парковочних місця чи 155. Цього абсолютно достатньо, щоб приїхати припаркуватися.

За словами Володимира Хомка, якщо на «Авангарді» буде якийсь матч більш глобальний, то автомобілі вболівальники зможуть ставити на парковці на ринку Дикого зі сторони вулиці Степана Бандери. Окрім цього, заради паркування можна буде перекрити якусь вулицю міста.  А ось для звичайних матчів, вважає міський голова, абсолютно достатньо парковок. 

До речі, окрім парковки, каже Володимир Хомко, проектом реконструкції стадіону передбачено створити гарну рекреаційну зону мід школою №2 і "Авангардом".

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного