ON-LINE

Як у Рівному розважалися діти з інтернату

вівторок, 10 листопада 2015
На Рівненщині стартував соціальний проект для дітей «HYUNDAI for kids»

У суботу, 7 листопада, на Рівненщині стартував соціальний проект для дітей із неповних чи неблагополучних сімей «HYUNDAI for kids». Нагадаємо, ініціатива реалізується, аби допомогти дітям розкрити свій внутрішній потенціал, повірити у власні сили та втілити свої мрії в життя.

У цей день у проекті вже взяли участь діти з Клеванської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів. Для них була організована поїздка у місто Рівне. В обласному центрі дітям влаштували серію майстер-класів, а також провели дитячі спектаклі, зокрема, показали виставу «Попелюшка».

Крім того, для них провели творчий майстер-клас, де діти створювали оригінальні екоторби з авторськими малюнками та отримали подарунки на згадку від організаторів.

До ініціативи залучили майже 120 дітей із Рівненської та Волинської областей, повідомляють організатори. Зокрема, до проекту вже долучились діти з Тучинської і Клеванської шкіл-інтернатів. А вже наступної суботи – 14 листопада – не менш насичена програма чекає на вихованців Костопільської ЗОШ-інтернату.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного