ON-LINE

Як у Рівному розважалися діти з інтернату

вівторок, 10 листопада 2015
На Рівненщині стартував соціальний проект для дітей «HYUNDAI for kids»

У суботу, 7 листопада, на Рівненщині стартував соціальний проект для дітей із неповних чи неблагополучних сімей «HYUNDAI for kids». Нагадаємо, ініціатива реалізується, аби допомогти дітям розкрити свій внутрішній потенціал, повірити у власні сили та втілити свої мрії в життя.

У цей день у проекті вже взяли участь діти з Клеванської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів. Для них була організована поїздка у місто Рівне. В обласному центрі дітям влаштували серію майстер-класів, а також провели дитячі спектаклі, зокрема, показали виставу «Попелюшка».

Крім того, для них провели творчий майстер-клас, де діти створювали оригінальні екоторби з авторськими малюнками та отримали подарунки на згадку від організаторів.

До ініціативи залучили майже 120 дітей із Рівненської та Волинської областей, повідомляють організатори. Зокрема, до проекту вже долучились діти з Тучинської і Клеванської шкіл-інтернатів. А вже наступної суботи – 14 листопада – не менш насичена програма чекає на вихованців Костопільської ЗОШ-інтернату.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився джек рассел тер'єр

    16 жовтня в районі села Бармаки згубилося цуценя породи джек рассел тер’єр з...
  • Загублено гаманець із документами

    В неділю, 14 жовтня, з 19.00 до 20.00 загублено гаманець із картками та посвідченням водія на...
  • Згубився пес

    В неділю, 14 жовтня, біля козацького табору «Гайдамаки» що на вул. Млинівській,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного