ON-LINE

Як рівненських підприємців політики нагороджували (ФОТО)

субота, 02 вересня 2017
За внесок у розвиток області. І не тільки

Більше півсотні підприємців у Рівному сьогодні отримали нагороди. Таким чином у Рівненській ОДА їх привітали із Днем підприємця.

Відзнаки давали за особисті внески  у життя Рівненської області, а також  від обласного центру зайнятості та нагороди від Федерації роботодавців.

За словами першого заступника начальника Головного управління ДФС у Рівненській області Анатолія Клячука, до бюджету Рівного цього року надійшло майже 400 мільйонів гривень податку від підприємців, що значно більше, ніж торік.

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко каже, що наразі у Рівному більше 5 тисяч підприємців. Тому всіх відзначити не вийде, однак ті, хто дійсно на це заслуговує, прийшли на вручення нагород.

Є перевиконання, фактично, по всіх видах податку і досить суттєва різниця по надходженню в абсолютних цифрах до бюджету нашої області.

Члени комісії з питань розвитку підприємництва зауважують, що динаміка податків позитивна і це тішить. Таке нагородження у Рівному проводять не вперше, і кажуть, що кількість підприємців постійно зростає.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубилася такса

    Ще 23 грудня згубилася такса коричневого окрасу. Прохання повернути загубленого...
  • Знайдено сережку

    В драмтеатрі було знайдено  золоту сережку. Тому, хто загубив цю річ, може забрати...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного