ON-LINE

Як рівненських підприємців політики нагороджували (ФОТО)

субота, 02 вересня 2017
За внесок у розвиток області. І не тільки

Більше півсотні підприємців у Рівному сьогодні отримали нагороди. Таким чином у Рівненській ОДА їх привітали із Днем підприємця.

Відзнаки давали за особисті внески  у життя Рівненської області, а також  від обласного центру зайнятості та нагороди від Федерації роботодавців.

За словами першого заступника начальника Головного управління ДФС у Рівненській області Анатолія Клячука, до бюджету Рівного цього року надійшло майже 400 мільйонів гривень податку від підприємців, що значно більше, ніж торік.

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко каже, що наразі у Рівному більше 5 тисяч підприємців. Тому всіх відзначити не вийде, однак ті, хто дійсно на це заслуговує, прийшли на вручення нагород.

Є перевиконання, фактично, по всіх видах податку і досить суттєва різниця по надходженню в абсолютних цифрах до бюджету нашої області.

Члени комісії з питань розвитку підприємництва зауважують, що динаміка податків позитивна і це тішить. Таке нагородження у Рівному проводять не вперше, і кажуть, що кількість підприємців постійно зростає.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на Гандзюк

    Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Овдійчук

    Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Гапончук

    Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного