ON-LINE

Європа буде задоволена? Як Рівне зменшує викиди вуглекислого газу

четвер, 17 травня 2018
Ще у липні 2012 року місто приєдналося до загальноєвропейської ініціативи «Угода мерів»

Згідно з цією угодою, влада Рівного взяла на себе зобов’язання до 2020 року зменшити викиди СО2 в атмосферу у порівнянні з 2010 роком не менш як на 20%.

Для виконання зобов’язання у місті створили відділ енергоменеджменту, який щоденно здійснює моніторинг з використання енергоресурсів у бюджетній сфері. Він діє на базі підприємства «ЕСКО-Рівне», 90% акцій якого належать місту. І саме цей моніторинг, в першу чергу, повідомив начальник міського управління економіки Микола Кирея, дав економію бюджетних коштів:

Що це дало? Кожного дня у вранішню пору вводяться через інтернет в базу даних показники абсолютно всіх енергоносіїв: це вода, тепло і електроенергія. Перший рік проведення цього моніторингу дав свої результати і було зекономлено 4,2 мільйони гривень бюджетних коштів.

Окрім моніторингу, за словами Миколи Киреї, було заплановано виконання понад 50 заходів з енергозбереження загалом на майже 2 мільярди гривень. На їх виконання використано за цей час близько 420 мільйонів гривень, або 24% від необхідної суми. І у порівнянні з 2010 роком скорочено викиди СО2 на понад 19 тисяч тонн або на 18%.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного