ON-LINE

«Власники паркану на Кавказькій, 9 не мали права його зводити», - висновок комісії  

вівторок, 23 травня 2017
Адже земельна ділянка не їхня

Руїни паркану на Кавказькій, 9

Власники знесеного паркану на Кавказькій, 9 не надали жодних документів на його зведення. Також вони не мають права власності на земельну ділянку, навколо якої зробили огорожу. Такого висновку дійшла спеціальна комісія при рівненському міськвиконкомі, створена для дослідження законності робіт на скандальній ділянці.

Участь у комісії взяли представники всіх фракцій міської ради, один депутат із обласної, а також представники ДАБІ, управління архітектури, ЖКГ тощо. На комісію прийшла й представник орендарів будівлі біля «Рівнеагропроекту» юрист Олена Мельниченко. За її словами, там хочуть облаштувати фасад, замітити вікна та пофарбувати стіни.

Паркан звели, щоб захистити перехожих від будівельних матеріалів, які можуть впасти комусь на голову чи забруднити одяг.

Олена Мельниченко - юрист і представниця нинішніх орендарів будівлі на Кавказькій, 9

Орендує будівлю Наталія Кравчук у підприємства «Рівне РЕГІОН-АГРО ПЛЮС», яке нібито є правонаступником «Рівнеагропроекту» - законного орендаря будівлі та земельних ділянок навколо. Однак ніхто з членів комісії про «Рівне РЕГІОН-АГРО ПЛЮС» ніколи не чув і в документах його ніде не має. Та головна проблема полягає в тому, що власники паркану орендували саму будівлю, однак про землю навколо неї забули, тому не мали права робити там огорожу, говорить голова комісії Святослав Стельмащук:

Ми зрозуміли, що зі слів Державної архітектурно-будівельної інспекції, є порушення, адже їх не допустили до будівлі. Жодних документів на земельну ділянку немає.

 

В нас є відповідь від головного управління Держгеокадастру в області, що жодних документів, які показують, яким чином став орендарем будівлі «Рівнеагроплюс» немає: ні договору оренди, який має бути в архіві, ні документації землеустрою.

Відтак голова комісії тепер має звернутися до Нацполіції Рівненщини, щоб там з’ясували, чому на земельну ділянку немає жодного документу. ДАБІ своєю чергою має провести перевірку дотримання архітектурно-будівельного контролю, на яку представник орендаря врешті решт погодилась.

Такий паркан звели навколо земельної ділянки, яка належить громаді міста

А управління Держгеокадастру має зобов’язати нових орендарів засвідчити право на земельну ділянку. Зазначимо, що згідно зі стандартами, навколо ділянки має бути металева сітка та тканина для захисту перехожих, а не високий дерев’яний паркан.  

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на Гандзюк

    Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Овдійчук

    Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Гапончук

    Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного