ON-LINE

Відомо, який фонтан у Рівному «заспіває» наступним (ФОТО/АУДІО)

субота, 28 квітня 2018
Міський голова шукає охочих зробити ремонт дешевше

Фото Сергія Клименко, 2013 рік

Близько тижня тому у Рівному відкрили «співочий» фонтан за кінопалацом «Україна». Це перший подібний фонтан у нашому місті. Втім, на цьому у Рівному зупинятися не планують.

Як розповів в ефірі Радіо Трек міський голова Володимир Хомко, уже відомо, що наступним таке тотальне оновлення чекає на каскад фонтанів за «Дюймовочкою» (офіційна назва «Мізиночка на купальні») у парку імені Шевченка.

Фото Сергія Клименко, 2013 рік

Підготовка до ремонту фонтану триває уже близько місяця. Тут планують замінити труби, які ведуть до фонтану, форсунки та інше. Чаші фонтанів також оброблять спеціальною речовиною (як і в центрі міста – чаша матиме блакитний колір), яка запобігатиме підтіканню води.  Каскад фонтанів матиме підсвітку і музичний супровід.

Нагадаємо, після відкриття «співочого» фонтану в центрі Рівного, у мережі лунали закиди, що ремонт фонтану (близько 1,5 млн грн) надто дорого коштував місту, і такі роботи можна виконати дешевше. Тож міський голова закликав підприємства і фахівців, які можуть такі роботи зробити дешевше, звертатися зі своїми пропозиціями до міської ради і долучитися до ремонту каскаду фонтанів у парку.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 50 33 ХТ Власник номерного знаку може телефонувати ...
  • Зникла такса чорного окрасу

    В районі Червоних гір у вівторок 22 травня зникла собака породи такса. Ймовірно пес вирушив у...
  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 74-03 ВХ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного