«Верес» продовжив безпрограшну серію

Втім, не зміг обіграти «Оболонь-Бровар»

Сьогодні рівненський «Верес» грав на виїзді у Києві з командою «Оболонь-Бровар».  Матч закінчився нульовою нічиєю.

Перший тайм поєдинку команди провели дуже обережно. У рівнян був тільки один гострий момент – на 37-й хвилині Дмитро Козьбан після навісу Олексія Зозулі пробивав під поперечину головою, втім, голкіпер перевів м’яч на кутовий.

Друга половина зустрічі пройшла за переваги нашої команди, але загалом небезпечних моментів не було.

Після матчу попереднього туру з «Полтавою» (2:2) Володимир Мазяр сказав, що нічию «Верес» здобув в атаці. Ці слова наставника цілком можна процитувати і цього разу. Таким чином, нічийна серія рівнян досягла вже трьох зустрічей. Втім, є й інша, більш тривала серія – безпрограшна. Так от, вона, включаючи кубкову гру у Горностаївці, становить вже дев’ять поєдинків, - повідомляє Інформаційна служба НК «Верес».