Плавці з Рівного – знову чемпіони України (ФОТО)

Басейнів мало, а результати суперові

На першому місці - рівнянин Юрій Жовтко

Рівненські плавці вдало виступили на зимовому чемпіонаті України серед молоді. Змагання тривали три дні у м. Дніпро, басейн «МЕТЕОР, 50 м».

У команди Рівненської області - 9 нагород різного ґатунку

Команду області значно підсилили вихованці Спортивної Школи №2. Так, Жовтко Юрій виборов 1 місце серед юніорів та 2 місце серед молоді, на дистанції 100 м вільний стиль.

Юрій - увійшов до збірної України

Окрім того, він посів 3 місце серед молоді та 2 місце серед юніорів 50 м стилем на спині, та отримав бронзу серед юніорів на 50 м вільним стилем;

Полоцький Андрій - 2 місце серед юніорів на дистанції 1500 м вільний стиль

Андрій Полоцький - майстер на довгих дистанціях

Нечидюк Максим - уподобав бронзові медалі (на 100 м та 200 м на спині).

Нечидюк Максим - двічі бронзовий Чемпіон України

Його колега Рубльов Ян - бронзовий призер серед юніорів на дистанції 400 м вільним стилем.

Тимофій Чемерик виконав норматив Майстра спорту України, Євгеній Платонов став кандидатом у Майстри спорту України. Русін Данило (Спортивна Школа № 3) посів третє місце серед молоді, на дистанції 100 м вільний стиль.