ON-LINE

Місту на Рівненщині хочуть розширити межі

середа, 28 березня 2018
На 2214 гектарів

У межі міста Вараш хочуть включити територію Заболоттівської сільської ради Володимирецького району. Це село поруч з Варашем, яке колись віддало свою територію Рівненській атомній станції.

Подробиці розповідає депутат Рівненської обласної ради Борис Бірук:

Це тягнеться з 2003 чи 2004 року, коли Жданюк був міським головою. Він пообіцяв громаді Заболоття забрати село до міста Віраш приєднати. І, відповідно, Заборольська сільська рада віддала землю, на якій на цей час розташована атомна станція. І зараз податки зі станції йдуть у  бюджет міста, а не в сільський бюджет Заболоття.

За словами Бориса Бірука, Заболоття треба приєднати, щоб відновити справедливість і виконати колишню обіцянку. А оскільки Вараш  місто обласного підпорядкування, за розширенням його меж доведеться звертатися обласній раді до Верховної Ради.

Борис Бірук сподівається, що приєднання села до Вараша вирішить ще одну проблему у місті – незрозумілість у питанні, хто у Вараші керівник. Бо вірить у те, що до законодавства внесуть зміни і в містах обласного підпорядкування після об’єднання рад проводитимуть перевибори міського голови.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного