В Україну завезли 600 тисяч доз вакцини від поліомієліту

Наразі тривають формальні процедури перевірки на складах «Укрвакцини»

Про це на брифінгу в середу заявив міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі, повідомляє Укрінформ.

«600 тисяч доз, які були завезені в країну, зараз знаходяться на складах «Укрвакцини» і проходять формальні процедури перевірки», – сказав Квіташвілі.

Він повідомив, що проходження цих перевірок було умовою постачальників – виробника, французької компанії Sanofi, і канадського уряду, який виділив гроші на постачання цих вакцин.

Відповідаючи на запитання журналістів, міністр зазначив, що 600 тисяч доз – це перша партія вакцин, а всього до України буде поставлено понад 1 мільйон 200 тисяч доз.

«Цього вистачить, щоб покрити всю потребу у вакцинах до кінця цього року», – запевнив міністр.

Нагадаємо, в Україні зареєстровано 2 випадки поліомієліту, виявлені на Закарпатті. Одній дитині – чотири роки, іншій – 10 місяців.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень