ON-LINE

В сервісних центрах МВС чверть працівників не можуть пройти переатестацію

четвер, 28 липня 2016
Мова йде про центри, які тепер діють замість МРЕВ

На сьогодні проведено вже три конкурси на заміщення вакантних посад, з яких вдалося укомплектувати 71% особового складу. З них 25% - нові люди. Таким чином представники сервісного центру МВС у Рівненській області переконують, що за результатами тестів та співбесід надають перевагу фахівцям, які у МРЕВ раніше не працювали. А на питання, чому старі працівники не здатні пройти переатестацію, виконуючий обов’язки директора регіонального сервісного центру МВС у Рівненській області Валерій Белець сказав таке:

– На тест йде 400 запитань. Про знання Закону України про державну службу, про знання Конституції України, про знання Закону про запобігання корупції... Тут немає впливу людського фактору. Тут людина реєструється в Києві в державній службі, людині дається логін і пароль. Йому 40 запитань скидається і 40 хвилин. 24 запитання треба відповісти для того, щоб пройти тест. Коли по старому Закону про державну службу людина отримувала тестові запитання і писала письмово. Тут ще можливо могли бути якісь втручання.

Нагадаємо, що з цього року для автовласників стало простіше реєструвати та перереєстровувати свої транспортні засоби, отримувати посвідчення водія і техпаспорт, адже в рамках реформи правоохоронних органів замість МРЕВ тепер діють територіальні сервісні центри МВС України. На території Рівненщини їх налічується чотири – у Сарнах, Дубні, Володимирці та Регіональний – у місті Рівному, який обслуговує, окрім обласного центру, ще 7 районів: Рівненський, Костопільський, Березнівський, Гощанський, Острозький, Здолбунівський та Корецький. До слова, наступний конкурсний відбір на заміщення вакантних посад у Рівненському сервісному центрі відбудеться дев’ятого серпня.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на Гандзюк

    Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Овдійчук

    Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Гапончук

    Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного