ON-LINE

У «Санкому» немає «сил» прибирати центр Рівного

вівторок, 12 вересня 2017
Тож просить розірвати договір на обслуговування

Приватне підприємство «Санком-Рівне» хоче розірвати договір на вивезення сміття від будинків на території ЖКП «Покровське».

Кілька тижнів тому підприємство звернулося з листом до міського голови. В повідомленні йшлося, що йому не вистачає техніки, розповів заступник начальника управління комунального господарства Володимир Лапюк:

Півмісяця тому до міського голови звернулося ТОВ «Санком-Рівне» з листом, в якому виклало своє бачення, чому не може виконувати свої обов’язки. Ми самі бачимо, що коїться в місті. Тож «Санком» просить розірвати угоду з ЖКП «Покровське».

Тепер місто змушене доручити обслуговування ЖКП «Покровське» комунальному автотранспортному підприємству 1728. На засіданні комісії міськради прохання «Санкому» про розірвання договору погодили. Тепер ще рішення з цього приводу має прийняти міська рада. 

В такому разі КАТП-1728 обслуговуватиме територію ЖКП «Покровське» до кінця року.

Далі місто оголосить конкурс на вивезення сміття з цієї території.

Зауважимо, що територія ЖКП "Покровське" розташована в межах вулиць Паркової, В.Чорновола, Соборної, Київської, Костромської, Гагаріна, Міцкевича, Базарної, Набережної, Сагайдачного, Кавказької, Князя Володимира, Литовської.

Нагадаємо, що «Санком» обслуговує близько 70% міста, втім, мешканці Рівного незадоволені роботою підприємства. На минулій сесії Рівнеради міський голова Володимир Хомко зазначив, що з «Санкомом» можуть повністю розірвати договір.

Своєю чергою, КАТП покращуватимуть матеріальну базу та в подальшому, імовірно, доручать обслуговувати більшу частину міста.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений автомобільний номерний знак

    Увага! Ще в неділю, близько 14:00 години в районі вулиці Чорновола було загублено...
  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного