ON-LINE

В обласному управлінні транспорту – новий начальник

середа, 05 серпня 2015
Від сьогодні структурний підрозділ ОДА очолюватиме «кіборг» Федір Мисюра

- Хочу зауважити, що Федір є профільним фахівцем у цьому напрямку. - висловився про нового керівника голова області Віталій Чугунніков. -  Це не просто людина, яка має від нас шану і повагу і тому ми запрошуємо його на роботу. Він дійсно займається цим напрямком. Думаю, що після подій, які сталися в його житті, він буде гідно представляти цей напрямок. 

Також пан Чугунніков нагородив «кіборга» орденом третього ступеня «За мужність» за заслуги при виконанні бойових завдань в зоні АТО  і одразу ж дав перше завдання - розібратись із недобросовісними перевізниками, котрі  не хочуть безкоштовно перевозити учасників АТО. Федір Мисюра зауважив, що для нього це завдання пріорітетне і владнати його планує якнайшвидше. 

Нагадаємо, що донині Федір Мисюра вже дев’ять років працював головним спеціалістом в управлінні транспорту і зв’язку виконавчого комітету Рівненської міської ради, однак був мобілізований в зону АТО в серпні минулого року. В січні, при обороні Донецького аеропорту, отримав кульове та осколкове поранення - у нього були пробиті легені. В критичному стані «кіборга» було доставлено в Дніпропетровську лікарню. Після кількох перенесених операцій Федір Мисюра повернувся в Рівне.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 50 33 ХТ Власник номерного знаку може телефонувати ...
  • Зникла такса чорного окрасу

    В районі Червоних гір у вівторок 22 травня зникла собака породи такса. Ймовірно пес вирушив у...
  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 74-03 ВХ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного