ON-LINE

Уряд заборгував Рівному рекордну кількість субсидій

вівторок, 16 травня 2017
За два місяці

Уряд заборгував Рівному рекордних 11 мільйонів гривень на відшкодування витрат на оплату комунальних послуг. З них місто отримало лише близько мільйона. Про це заявив депутат Святослав Євтушенко на сьогоднішній сесії міської ради. Ми вирішили дізнатися деталі в  начальника управління соцзахисту Віри Мельник.

Вона зазначає, що ці гроші – сума невиплачених коштів за березень та квітень. В середньому в місяць Рівне надходило на субсидії близько шести мільйонів. Однак в березні надійшов один, а за квітень кошти ще не прийшли, розповідає Віра Мельник:

В березні нам прислали 1млн 200 тисяч, а мало бути 6,5 мільйонів. А борг за квітень зареєстрували лише 10 травня. Принаймні минулого року в нас не було таких заборгованостей, а з чим пов’язано зараз, я можу лише припускати.

Попри рекордний борг, міський голова Рівного Володимир Хомко запевнив, що він жодним чином не вплине на виплату компенсації у рамках монетизації субсидій.

Нагадаємо, що постановою уряду – з 1-го травня у сферу виплати субсидій прийшла низка змін. Так, боржникам, які не погасять заборгованість протягом двох місяців, субсидію зніматимуть, а сам борг нараховуватимуть, як недоплату за комунальні послуги.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився далматинець

    В районі села Бармаки згубилася собака породи далматинець. Прохання повернути...
  • ДОПОМОГА

    Потрібна ваша допомога! На Рівненщині мама бореться за життя свого 15-річного сина. Дмитро...
  • Знайдено лабрадора

    В районі Льонокомбінату знайдено собаку породи лабрадор світлого окрасу. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного