ON-LINE

Уряд радить Рівненській ОДА, щоб за проїзд пенсіонерів платили об’єднані громади

четвер, 05 січня 2017
Бо їм дають гроші на децентралізацію

Нагадаємо, маршрут з Рівного до Садових ділянок планували зробити соціальним  - за прикладом Волині. Однак, як повідомив начальник обласного управління інфраструктури та промисловості Федір Мисюра, коли адміністрація зверталася до Кабміну щодо відшкодувань за пільгові перевезення, там повідомили, що Уряд виділяє гроші на децентралізацію і порадили обласній владі за відшкодуваннями звертатися в об’єднані територіальні громади.

Тим часом, рейси з Рівного до Садових ділянок планують зробити сезонними. Таке прохання висловив перевізник компанії «Укрпастранс», який здійснює перевезення на додаткових рейсах до Новоукраїнки із автостанції «Чайка». Нагадаємо, проблема із цим маршрутом назріла ще з квітня торік, оскільки з 2016 року держава відмовилася відшкодовувати перевізникам вартість проїзду пільговиків, у тому числі і пенсіонерів, які складають 80% пасажирів  маршруту Садових ділянок. У зв’язку з цим квиток до Новоукраїнки для пенсіонерів мав зрости у ціні з 3-х до 8-ми гривень.

Про що ж таки вдалося домовитися після тривалих перемовин, розповідає начальник обласного управління інфраструктури та промисловості Федір Мисюра:

 

- 5 гривень - вартість проїзду для пенсіонерів, і 9 гривень – вартість повного квитка. А чи будуть піднімати, я не знаю, бо перевізник додаткових рейсів до Садових ділянок, ті що ми зробили із автостанції «Чайка», звертається і просить його встановити не на цілий рік, а тільки на осінньо-весняний період, бо сьогодні він є збитковим. Не вистачає не те що на зарплату – на заправку водію. Ну, зрозуміло, дачників сьогодні їде менше, пасажиропотік менший, і тому рентабельність його впала. От зараз думаємо, чи дійсно його зробити сезонним.

 

Тим часом, як кажуть пенсіонери, які мають дачі в Новоукраїнці, поки вони не мають можливості часто їздити та наглядати за своїм майном, кількість крадіжок там зросла.

Додамо, що із 5 січня на Рівненщині дорожчають міжміські перевезення.

 

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
 • Dennis Kuznetsov Не водіть козу! Прийміть закони! #5520, #4772, #2489:
  https://www.facebook.com/reanimation.package.of.reforms/photos/gm.436839453314493/748676995285135/?type=3&theater
  Відповісти

Оголошення

 • Знайдений автомобільний номерний знак

  Знайдено номерний знак WSE 6 L 15 (PL). Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
 • Загублено телефон

  Загублено мобільний телефон «Sony Xperia». Прохання повернути за...
 • Знайдено свідоцтво на Гецько

  На Вербовій, 20 знайдено свідоцтво про смерть на прізвище Гецько Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного