ON-LINE

Уроки закінчуються о дев'ятій вечора, або Чому батьки не пускають дітей у переповнену школу

неділя, 12 листопада 2017
Село – рекордсмен за народжуваністю

Цепцевичі - рекордсмен за народжуваністю в Україні. Цьогоріч до школи поступило 68! першокласників, наступного року очікують....94

На Сарненщині через переповнену школу батьки не пускають дітей на заняття. Бойкотують уроки мешканці села Цепцевичі, адже їхні діти навчаються у кілька змін та приходять додому пізно ввечері.

Там навчаються майже 700 дітей, хоча місць у навчальному закладі лише 240. Заняття тривають з 8-ї ранку до 9-ї вечора.  Багатьом дітям доводиться в темну пору добу діставатися додому по неосвітленій місцевості. 

Про це розповіла директор школи Людмила Маринюк на бюджетній комісії ОДА, де розглядали зміни видатків на ремонтні роботи для низки об’єктів в області.

Найгострішим питанням стала побудова нової школи в Цепцевичах, адже виконавця будівельних робіт обрали ще влітку, втім, дозвіл з Києва на їх початок фірма отримала лише цього тижня, розповідає начальник одного з відділів департаменту капітального будівництва Рівненської ОДА Ярослав Мазярчук:

Фірма, яка має опалубку, заключає договір з генпідрядником. Вони вже «вдарили по руках» і в понеділок вони заключать офіційний договір. Дозвіл вже в проектанта «в портфелі». В понеділок зранку мені обіцяють, що він буде в мене. І в понеділок я сподіваюсь, що вся техніка вже виїде туди. 

В цьому році планують залити лише частину фундаменту, адже на повне виконання робіт не вистачає близько мільйона гривень.

Їх все ж можуть до кінця року виділити з нерозподіленого резерву бюджету області, кажуть експерти.

Комісія своєю чергою написала керівництву області рекомендацію дофінансувати будівництво начального закладу. По завершенню будівництва нова триповерхова школа має вмістити у собі 820 дітей. Повна вартість споруди - приблизно 84 мільйони гривень, кажуть в ОДА. 

 

 

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
  • Загублено документи на Кравчук

    В районі вулиці 16 Липня було загублено жіночу сумку з речами та документами на прізвище...
  • Знайдено посвідчення на Корнійчук

    Знайдено посвідчення водія на прізвище Корнійчук Володимир. Тому, хто загубив,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного