ON-LINE

Контролери за будівництвом Рівного знову просять збільшити штат

середа, 21 березня 2018
Раніше міськрада не дозволила управлінню Державного архітектурно-будівельного контролю додати п'ять нових працівників

Тож тепер чиновники просять хоча б трьох. До того ж, двох з них – універсальних, які зможуть заміняти інших працівників.

Які саме фахівці їм треба, розповів заступник начальника міського управління Державного архітектурно-будівельного контролю Віталій Стасюк

Зокрема це діловод. Оскільки функції діловода нині покладено на бухгалтера і, якщо бухгалтер у відпустці чи на лікарняному, зупиняються і та галузь, і та. Тому фактично, щоб була якась взаємозамінність, просимо діловода.

 

Також у нас є тільки один реєстратор. Ми просимо одного працівника, який буде виконувати і реєстраційні, й інспекційні функції, тобто такий собі універсальний працівник.

Окрім цього, за словами Віталія Стасюка, управління потребує у штат водія. Оскільки їм з міського БТІ передали автомобіль.

Нині в управлінні ДАБК є вісім штатних одиниць: начальник, заступник начальника, юрист, головний бухгалтер, спеціаліст, який виконує реєстраційні функції, та три спеціалісти, які виконують інспекційні функції.

Чи збільшувати штат управління – вирішить міськрада на сесії.

Нагадаємо, що екс-керівник міського управління ДАБК Віталій Самчук скаржився, що у них не вистачає робочих рук, щоб боротися з незаконним будівництвом у місті. А нещодавно він звільнився і на його місце влада не може знайти підходящого кандидата.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документ на ім'я Замай Олександр

    Слухачі Радіо Трек повідомляють, що знайдено посвідчення члена ВОУ АТО, видане на ім'я...
  • У Рівному зникла собака породи німецька вівчарка

    Сьогодні, близько 15-00 в районі ТРЦ «Екватор» зникла собака, породи німецька...
  • Знайдено собаку

    Поблизу с. Бармаки знайшли  собаку, метис німецької вівчарки. Темний окрас. ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного