ON-LINE

Українським спортсменам не дозволили виступати за інші країни

понеділок, 07 грудня 2015
Принципову позицію з цього приводу висловив Національний олімпійський комітет

Виконком Національного олімпійського комітету України, за участі президента НОК Сергія Бубки та Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, ухвалив рішення проти надання дозволу про скорочення або відміну 3-річного мораторію для виступу українських спортсменів на Олімпійських іграх за іншу країну незалежно від причин зміни громадянства.

НОК виступає проти надання дозволу на переходи наших спортсменів до інших країн. 

Звичайно, право надання дозволу на перехід спортсменів належить національним федераціям, які є незалежними громадськими організаціями. НОК може вплинути лише тоді, коли мова йде про скорочення мораторію для участі в Олімпійських іграх. НОК звертається до Міністерства молоді та спорту України і національних федерацій при розгляді клопотань про надання дозволу на перехід спортсмена до команди іншої країни враховувати національні інтереси у сфері спорту та позицію Національного олімпійського комітету України з цього питання. Давайте не будемо забувати, що держава протягом років інвестувала в підготовку того чи іншого спортсмена чималі кошти, - каже президент НОК Сергій Бубка. 

Нагадаємо, спеціальний дозвіл від НОК України на участь в Олімпійських іграх-2016, зокрема повинні отримати легкоатлетка Віра Ребрик (представляє Росію) та плавчиня Вікторія Солнцева (виступає за Туреччину). 
 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного