ON-LINE

Маєте потенціал, але не вмієте ним користуватись: що говорили рівнянам гості з ЄС?

вівторок, 10 жовтня 2017
У ЄС хочуть споживати продукти з Рівненщини. А ще у Європі хочуть навчати молодь із Рівненської області. І це не все.

Представники ЄС працювали у Рівному.

Нині на Рівненщині розгорнута інформаційна кампанія під назвою «Будуймо Європу в Україні».

Прес-аташе Представництва ЄС в Україні Давід Стулік (на фото внизу) розповів про те, чим Рівненщина приваблива для інвестора, а також порадив підприємцям нашого краю створювати європейські умови праці самотужки. А от представникам ОТГ області порадив працювати над створенням якісних проектів, які згодом можна реалізувати за кошт ЄС.

За словами Давіда Стуліка, Рівненщина завжди була цікава для донорів з Євросоюзу, то ж нині потрібно продовжувати  налагоджувати стосунки:

Рівненщина цікава іноземним інвесторам, тож ми б хотіли допомогти створити тут усі умови для розвитку малого та середнього бізнесу. Бо європейський ринок для вашої області, наприклад, ближчий, аніж для Луганщини чи Харківщини.  Хочемо допомогти знайти шляхи виходу на ринки у Європі, щоб свою продукцію продавати на ринках в ЄС. Поради прості: не боятися, вчити мови, не вірити у дезінформацію, а звертатись до наших офісів. І головне – треба бути активним, самому шукати.

До слова, усі потрібні консультації у Рівному нададуть в Центрі розвитку місцевого самоврядування. Фахівці центру працюють із програмою «U-LEAD з Європою».

Зауважимо, що представники ЄС неодноразово говорили і про освіту. Зокрема,

Давід Сутлік зазначив, що студентам та школярам з Рівненщини раді в Європі.

А програми по обміну, наприклад, потрібні молоді для того, щоб дізнаватись щось нове в Європі і згодом реалізовуватись в Україні.

В рамках інформаційної кампанії  рівнян сьогодні, 10 жовтня, у громадському офісі «Простір», навчатимуть правильно писати грантову заявку на конкурси ЄС. Поїде Давід Стулік з іншими представниками Європейського Союзу і до Острога, де відбудуться публічні дискусії для молоді, активістів та представників ГО.

 

Ліна Захарова Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився бігль

    В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
  • Загублено документи на Бідюк

    Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
  • Загублено документи на Кравчук

    В районі вулиці 16 Липня було загублено жіночу сумку з речами та документами на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного