ON-LINE

У Вараші скликали дві сесії одночасно?

вівторок, 23 січня 2018
Казус у місті атомників
На фото ліворуч - Ірина Шумра, праворуч - Сергій Анощенко

У вівторок, 23 січня, за планом у Вараші мала би бути 22-га «бюджетна» сесія. Про це написав місцевий депутат Сергій Денега у соціальних мережах:

Чергові дії на свідоме загострення політичної кризи у Вараші з боку громадянина Анощенка!

Ще два тижні назад колегія Вараської міської ради вирішила провести чергову двадцять другу «бюджетну» сесію 23 січня 2018року о 10й годині, було видано розпорядження т.з.п. міського голови.
А от сьогодні користуючись одноосібним доступом до сайту Вараської міської ради, громадянин Сергій Анощенко видає розпорядження ніби від міського голови про скликання «позачергової двадцять першої сесії».

Згідно з реєстром юридичних осіб, він не уповноважений таке робити. Але він незаконно призначає свою «сесію» і на той самий день і на той самий час. Цьому пану дуже кортить зіштовхнути всіх лобами, влаштувати ще одну бійку, щоб потім розказувати мешканцям які погані депутати і всі інші крім нього.

Нагадаємо, про неоднозначну ситуацію у владі Вараша сайт Радіо Трек писав у публікації На Рівненщині міський голова і секретар ради звинувачують одне одного у злочині

Якщо коротко, то її суть у тому, що міська рада у грудні голосувала за відставку міського голови Вараша Сергія Анощенка. Але він каже, що його не позбавили повноважень, бо для цього не вистачило голосів і продовжує займати посаду.

Тим часом, секретар ради Ірина Шумра стверджує, що відставка - законна, хоча рішення про неї ніким не підписане, і керує містом нині вона. Також секретар виготовила дублікат печатки міськради, бо, пояснює, що оригінал не віддав Анощенко.

До того ж, і Анощенко, і Шумра звернулися з приводу цієї ситуації у поліцію. 

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено свідоцтво на Гецько

    На Вербовій, 20 знайдено свідоцтво про смерть на прізвище Гецько Микола. Тому, хто...
  • Знайдено паспорт на Гандзюк

    Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено посвідчення на Овдійчук

    Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного